شیوه نامه جدید طراحی تونل های ترافیک شهری تصویب شد

به گزارش دور زمین، شورای فنی شهرداری تهران، دستورالعمل توضیح خدمات همسان مطالعات تونل های ترافیک شهری را تصویب کرد.

شیوه نامه جدید طراحی تونل های ترافیک شهری تصویب شد

جهت دریافت مشاوره خدمات طراحی کاتالوگ آنلاین از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، پژمان اللهوردیزاده دبیر شورای فنی شهرداری تهران با اعلام این خبر اضافه کرد: همزمان با سی امین نشست شورای فنی شهرداری تهران، دستورالعمل توضیح خدمات همسان مطالعات تونل های ترافیک شهری، مورد تصویب اعضای این شورا نهاده شد تا مجموعه اسناد نظام فنی و اجرایی شهرداری تهران از یک مرجع فنی قابل اتکا در حوزه مطالعه و طراحی تونل های ترافیک شهری برخوردار گردد.

وی با بیان اینکه احداث تونل های ترافیکی در امتداد معابر پرتردد، همیشه به عنوان یکی از راهکارهای موثر در گشایش گره های ترافیکی مطرح بوده است، تونل های ترافیکی را به عنوان بخشی از پیچیده ترین عناصر شبکه معابر شهری به لحاظ مطالعات و طراحی دانست و یادآور شد: دستورالعمل توضیح خدمات همسان مطالعات تونل های ترافیک شهری با هدف یکپارچه سازی انجام مطالعات توجیهی، مفهومی، پایه و تفصیلی احداث تونل در سطح شهر تهران و در راستای اهداف مندرج در سند راهبردی نظام فنی و اجرایی شهرداری تهران تدوین شده است.

به گفته دبیر شورای فنی شهرداری تهران، این دستورالعمل چارچوب کلی فرآیند مطالعات، طراحی و حدود خدمات مهندسین مشاور در پروژه های احداث تونل های ترافیک شهری را ترسیم نموده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 18 مهر 1399 بروزرسانی: 9 اردیبهشت 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 3190

به "شیوه نامه جدید طراحی تونل های ترافیک شهری تصویب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیوه نامه جدید طراحی تونل های ترافیک شهری تصویب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید