سهم مشاغل مهندسی و مدیریتی در آزمون استخدامی شرکتهای فناور

به گزارش دور زمین، به گزارش خبرنگاران، محمدحسین قمری اضافه کرد: حدود 6600 نفر در نخستین آزمون بخش خصوصی، شرکت های صنعتی، تجاری و فناور کشور مشاغل مدیریتی را انتخاب نموده بودند که برخی از مشاغل مدیریتی شامل مدیر اجرایی ، مدیر اداری ، مدیر انفورماتیک ، مدیر بازرگانی و می شد.

سهم مشاغل مهندسی و مدیریتی در آزمون استخدامی شرکتهای فناور

وی تاکید نمود: قطعا افرادی که توانایی لازم را برای مدیریت در خود می دیدند در این بخش ثبت نام نموده بودند و محدودیتی از نظر مدرک تحصیلی، سن و تجربه وجود نداشته است.

دبیر شورای سیاستگذاری آزمون استخدامی شرکت های صنعتی، تجاری و فناور کشور گفت: در آزمون سال گذشته بیشترین تقاضای شغل در بخش مشاغل مهندسی و کارشناسی بود و 31 و سه دهم درصد از ثبت نام نمایندگان دور نخست آزمون استخدامی بخش خصوصی، 81 عنوان شغلی کارشناسی و مهندسی را انتخاب نموده بودند.

قمری اضافه کرد: البته عنوان های شغلی مهندسی و کارشناسی یک سوم از کل عناوین شغلی ارائه گردیده در آزمون سال گذشته بود.

دبیر شورای سیاستگذاری آزمون استخدامی بخش خصوصی شرکت های صنعتی، تجاری و فناور کشور گفت: در آزمون نخست کمترین تقاضا از سوی افراد جویای کار در بخش فنی و اجرایی بود که 5/2 درصد از کل تقاضاها به این بخش اختصاص داشت.

وی گفت: براساس تقاضای شرکت های خصوصی سال جاری 222 عنوان شغلی در 8 دسته مشاغل ارائه گردیده است و مخاطبان برای اطلاع از این عناوین می توانند به سایت آزمون استخدامی مراجعه نمایند. ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی شرکت های صنعتی، تجاری و فناور کشور از 10 شهریور شروع گردیده و تا 10 مهر ادامه خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 آذر 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 669

به "سهم مشاغل مهندسی و مدیریتی در آزمون استخدامی شرکتهای فناور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهم مشاغل مهندسی و مدیریتی در آزمون استخدامی شرکتهای فناور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید