سریال قورباغه توقیف شد؟

به گزارش دور زمین، هومن سیدی از تاخیر مجدد پخش سریال قورباغه اطلاع داد و با انتقاد از این تصمیم نوشت: من نزدیک به سه سال از زندگی حرفه ای و شخصیم رو برای ساخت قورباغه گذاشتم. فقط و فقط به دلیل ارزش و احترامی که برای مردم نازنین و حرفه ام قائل بودم و هستم بهترین روز های عمرم را برای این کار صرف کردم. یک تیم تمام حرفه ای برای رسیدن یک نتیجه قابل قبول تمام تلاششون رو کردن تا سریالی در شان و شخصیت مخاطب رو بسازند. اینکه پیروز بوده ایم یا خیر، بحثی موکول به بعد از پخش است.

سریال قورباغه توقیف شد؟

جهت دریافت خدمات طراحی خانه دوبلکس ویلایی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

وی ادامه داد: در جریان باشید این سریال مدتی است که آماده پخش بوده و به دلایلی نامعلوم به تعویق افتاده. به هر ترتیب اعلام رسمی پخش به آبان موکول شد؛ که باز به دلایلی ارشاد از ما درخواست کرد که تاریخ پخش را به آذر موکول کنیم؛ که در نهایت دلخوری به حقِ مخاطبان را در پیش داشت که تیم سریال را بی برنامه خطاب نموده اند.

وی نوشت: و اکنون در این لحظه تهیه کننده محترم به بنده رسما اعلام نموده که مجدد امکان پخش در آذر هم وجود ندارد و ما باید به خواسته ارشاد پخش رو به اول دی ماه موکول کنیم. چرا؟ من و تهیه کننده بسیار زیاد حسن نیت خود را اثبات کردیم و با شورای پروانه نمایش کمال همکاری را داشتیم. فقط و فقط به دلیل اینکه زحمت چند ساله این تیم دیده گردد و مردم بتوانند این سریال را ببینند.

هومن سیدی در خاتمه اضافه نمود: جناب آقای انتظامی لطفا جوابی صریح به بنده و مخاطبان بدهید. چطور ممکن است که ما با داشتن پروانه نمایش از شورای محترم همچنان بلاتکلیف بمانیم؟ ما مجبوریم تاریخ پخش را به اول دی ماه موکول کنیم. کسی هست که این اطمینان را بدهد که دی به بهمن یا اسفند یا به هر ترتیبی به سال بعدی موکول نخواهد شد؟ لطفا بفرمایید در این لحظه سریال قورباغه توقیف شده است یا خیر؟

منبع: فرارو
انتشار: 8 آذر 1399 بروزرسانی: 8 آذر 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 3411

به "سریال قورباغه توقیف شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سریال قورباغه توقیف شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید