سرمربی گلبال بانوان: با حواس جمع تر به مصاف ژاپن می رویم

به گزارش دور زمین، لیلا نعیم آبادی، سرمربی تیم ملی گلبال بانوان ایران می گوید اگر دیدار این تیم مقابل تایلند، یک دقیقه و یا حتی 30 ثانیه بیشتر ادامه پیدا می کرد، پیروز میدان می شدند.

سرمربی گلبال بانوان: با حواس جمع تر به مصاف ژاپن می رویم

به گزارش خبرنگاران ،لیلا نعیم آبادی، سرمربی تیم ملی گلبال بانوان ایران می گوید اگر دیدار این تیم مقابل تایلند، یک دقیقه و یا حتی 30 ثانیه بیشتر ادامه پیدا می کرد، فاتح میدان می شدند.

بعد از تساوی 5 – 5 تیم ملی گلبال بانوان ایران مقابل تایلند، لیلا نعیم آبادی حسرت فرصت از دست رفته برای برد را می خورد و می گوید: تایلند نسبت به دوره گذشته پیشرفت زیاد نموده و دفاع و سرعت عکس العمل بازیکنان این تیم افزایش یافته است. پیش بینی می کردیم که حریفان دیگر ما در حال استراحت نیستند که در رقابت با تایلند این نکته برای ما اثبات شد. البته هنوز هم اعتقاد دارم بچه های ما قدرتر از تایلند هستند، اما در این بازی یک مقدار دیر به آنچه می خواستیم رسیدیم. شاید اگر مسابقه یک دقیقه یا حتی 30 ثانیه دیگر ادامه داشت، برنده می شدیم، چرا که راه ضربه زدن به تیم تایلند را پیدا نموده بودیم.

سرمربی تیم ملی گلبال بانوان ایران با اشاره به اینکه اگر شاگردانش از ضربات پنالتی بهره می بردند برنده دیدار با تایلند می شدند، ادامه می دهد: اگر در مراحل بعدی باز هم با تایلند روبه رو شویم قدرت خود را به آنها نشان می دهیم.

نعیم آبادی با ابراز امیدواری از اینکه تیمش نمایش بهتری مقابل ژاپن در دیدار دوشنبه داشته باشد، می گوید: نتیجه بازی مقابل تایلند باعث می گردد با حواسی جمع تر مقابل ژاپن بازی و بهتر و هدفمندتر عمل کنیم.

او درباره عملکرد کاپیتان تیم ملی گلبال بانوان نیز شرح کوتاهی می دهد: هر پنج گل ما در دیدار مقابل تایلند توسط سمیرا جلیل وند کاپیتان تیم به ثمر رسید، اما او مرتکب چند خطای پنالتی شد که امیدوارم ضریب خطاهای او در دیدارهای آینده به صفر برسد.

4،250

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 21 بهمن 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 993

به "سرمربی گلبال بانوان: با حواس جمع تر به مصاف ژاپن می رویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی گلبال بانوان: با حواس جمع تر به مصاف ژاپن می رویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید