سرمربی اولسان: پرسپولیس منظم بازی می نماید و قدرت بالایی دارد ، ما سیستم خودمان را تغییر نمی دهیم

به گزارش دور زمین، من پیشتر با راهنمایی جئونبوک در اینجا حاضر بودم. این تجربه می تواند به من یاری کند. به عنوان مربی این تیم به یاد دارم که چگونه بازیکنان از ابتدای مسابقات با هم دوستی و رقابت را گذراندند. رفتار آنها تا فینال فوق العاده بود و آنها قلبی خشنود و مهربان دارند.

سرمربی اولسان: پرسپولیس منظم بازی می نماید و قدرت بالایی دارد ، ما سیستم خودمان را تغییر نمی دهیم

سرمربی اولسان در نشست خبری پیش از فینال آسیا مقابل پرسپولیس به تمجید از تیم ایرانی پرداخت و از شرایط و شرایط بازیکنانش سخن گفت.

به گزارش خبرگزاری فارس، کیم دو هونگ، سرمربی اولسان هیوندای کره جنوبی در نشست خبری پیش از فینال آسیا مقابل پرسپولیس گفت:ما به بازیکنانم که به فینال آسیا رسیدند افتخار می کنم. تمام کوششم را می کنم تا با قلبی شادمان به سمت پیروزی حرکت کنم. تا نیمه نهایی ما عملکردی عالی از خود به جا گذاشتیم. اکنون باید با پرسپولیس قوی ترین تیم غرب آسیا رقابت کنیم.

وی ادامه داد: پیش از باز فینال ما زمان داشتیم تا استراحت کنیم و با شادمانی به تمریناتمان ادامه دهیم. ما به خوبی خود را آماده کردیم و وقت را اصلا از دست ندادیم. پرسپولیس نشان داده که چقدر منظم و قدرتمند است. بازی فینال، آخرین بازی ما در لیگ قهرمانان آسیاست و بسیار مهم است که به جای تحمل بار، بازی خودمان را انجام دهیم و از آن لذت ببریم.

سرمربی اولسان در مورد خط تهاجمی خود گفت: اگر بتوانیم تا خط تهاجمی تمرکز خود را حفظ کنیم، گل به ثمر خواهد رسید. ما باید شیوه های مختلفی در خط تهاجمی خود به کار گیریم.

او درباره قطر و میزبانی لیگ قهرمانان آسیا گفت: این کشور به خوبی آماده بود. از آنها برای اینکه جو خوبی تشکیل دادند تشکر می کنیم. قرنطینه سخت است ولی بازیکنان ما توانستند با شادی و لحظات خوش بر آن فائق آیند. در اینجا رقابتی برگزار گردید که به نظرم می تواند جام جهانی را نیز به خوبی برگزار کند.

کیم دو هونگ گفت: من پیشتر با راهنمایی جئونبوک در اینجا حاضر بودم. این تجربه می تواند به من یاری کند. به عنوان مربی این تیم به یاد دارم که چگونه بازیکنان از ابتدای مسابقات با هم دوستی و رقابت را گذراندند. رفتار آنها تا فینال فوق العاده بود و آنها قلبی شادمان و مهربان دارند.

وی ادامه داد: شیوه بازی ما تغییر نکرده است. من به این بازیکنان اعتقاد دارم و مهم نیست ما در چه بازی قرار داریم و چقدر یک بازی می تواند اهمیت داشته باشد. ما در این رقابت بسیار سخت کوشش کردیم و خودمان را آماده کردیم تا بتوانیم بازی خودمان را تا پایان به اجرا گذاریم. من معتقدم که ما می توانیم قهرمان شویم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 12 بهمن 1399 بروزرسانی: 12 بهمن 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 3750

به "سرمربی اولسان: پرسپولیس منظم بازی می نماید و قدرت بالایی دارد ، ما سیستم خودمان را تغییر نمی دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی اولسان: پرسپولیس منظم بازی می نماید و قدرت بالایی دارد ، ما سیستم خودمان را تغییر نمی دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید