رونمایی علی کریمی از برنامه هایش در یک آی پی تی وی خبرنگاران

به گزارش دور زمین، علی کریمی که حاضر نیست در مناظره های رادیویی و تلویزیونی شرکت کند، در یک برنامه اینترنتی برنامه هایش را تشریح خواهد نمود.

رونمایی علی کریمی از برنامه هایش در یک آی پی تی وی خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، کریمی در این برنامه اینترنتی که در یک آی پی تی وی جدید التاسیس ضبط شده با با یک پلتفرم معروفت، برنامه گفت و گو محورش را منتشر خواهد نمود.

در شرایطی که یک هفته تا انتخابات فدراسیون فوتبال باقی مانده، صبح امروز علی کریمی در نامه ای از حضور در صداوسیما و برنامه فوتبال برتر شبکه سوم سیما انصراف داد و با نمایشی خواندن این برنامه، ترجیح داد که مناظره نکند.

علی کریمی در این گفت و گوی ضبط شده که در فضای مجازی پخش خواهد شد، اهداف و راهکارهای انتخاباتی اش را خطاب به مجمع فدراسیون و مردم اعلام خواهد نمود و همانطور که قبلا خبر دادیم مهدی مهدوی کیا، به صورت اسکایپی در این برنامه شرکت خواهد نمود.

گفت وگوهایی هم با بهنام ابوالقاسم پور، علیرضا منصوریان و خداداد عزیزی هم در این برنامه پخش می گردد.

کلیپی از برنامه پخش شده که علی کریمی در آن جملاتی بر زبان می آورد: من لابی کنم؟ برای کی؟ برای چی؟!/ بیشتر به خاطر فوتبالی ها به انتخابات فدراسیون فوتبال آمدم/ خبرهای خوبی در فوتبال نیست/ فوتبال ما ورشکسته شده است/ باید رای ها در انتخابات فدراسیون فوتبال شفاف باشد/ هیات فوتبال استان خودم به من برای انتخابات تائیدیه نداد(احتمالا منظورش هیات فوتبال استان البرز یا تهران بوده است)/ داریم به یک جا می رسیم که فوتبال ما به بن بست می خورد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 فروردین 1400 بروزرسانی: 6 فروردین 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 4172

به "رونمایی علی کریمی از برنامه هایش در یک آی پی تی وی خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی علی کریمی از برنامه هایش در یک آی پی تی وی خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید