راه اشتغال از سرمایه دولتی نمی گذرد

به گزارش دور زمین، علی اصغر جمعه ای در مصاحبه با خبرنگاران، درباره راهکارهای ترویج اشتغال در سطح استان سمنان به خصوص در حوزه جوانان، تأکید کرد: این تصور امروز باید تغییر کند که می توان از دولت و اعتبارات دولتی شغل ایجاد کرد , از سوی دیگر دوران شغل های پشت میزی نیز گذشته است لذا باید گفت راهکار اشتغال زایی در دستان بخش خصوصی و مردم است.

راه اشتغال از سرمایه دولتی نمی گذرد

وی اضافه نمود: امروز باید عزمی جدی برای واگذاری واحدهای صنعتی وابسته به دولت که به خصوص در دولت دهم تعدادشان بدون برنامه زیاد گردید، به بخش خصوصی وجود داشته باگردید تا شاهد پا گرفتن صنایع و به دنبال آن اشتغال باشیم.

ضرورت ارتقای امنیت روانی برای سرمایه گذار

رئیس اتاق بازرگانی سمنان بابیان اینکه اشتغال بدون سرمایه گذاری امکان پذیر نیست، گفت: این سرمایه گذاری باید از سوی بخش خصوصی و مردم تأمین گردد تا شاهد ایجاد اشتغال پایدار باشیم.

جمعه ای در دیگر بخش سخنان خود با تأکید بر اینکه احتیاج اصلی برای جذب سرمایه گذار در کشور امنیت است، بیان نمود: دولت برای این رویکرد هدف گذاری ویژه ای داشته که خوشبختانه نتایج خوبی را هم شاهد بوده ایم هرچند معتقد هستیم این بخش باید بیشتر تقویت گردد.

وی با تأکید بر اینکه شرایط برای جذب سرمایه های بخش خصوصی باید مساعد باگردید، تأکید کرد: یکی از مهم ترین مسائل باید امنیت روانی فعالان اقتصادی برای سرمایه گذاری باگردید یعنی سرمایه گذار با خیال راحت نسبت به سرمایه گذاری اقدام کند که در این راه می توان مهیاکردن زیرساخت ها را از بخش های دولتی خواست.

منبع: mehrnews.com
انتشار: 30 مرداد 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 75

به "راه اشتغال از سرمایه دولتی نمی گذرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اشتغال از سرمایه دولتی نمی گذرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید