دکمه ویرایش به توییتر اضافه می گردد

به گزارش دور زمین، توییتر رسما اظهار داشت قابلیت ویرایش پست ها که کاربران از مدت ها قبل خواستارش بودند، بالاخره عرضه می گردد. این شرکت می گوید از پارسال مشغول کار روی این ویژگی بوده و معرفی آن ارتباطی به نظرسنجی ایلان ماسک ندارد.

دکمه ویرایش به توییتر اضافه می گردد

به گزارش دیجیاتو، اکانت رسمی توییتر در توییتی بیان کرد که دکمه ویرایش ابتدا به صورت آزمایشی طی چند ماه آینده برای کاربران سرویس توییتر بلو فعال می گردد. این قابلیت به کاربران اجازه می دهد بدون احتیاج به حذف پست ها و از دست دادن پاسخ ها و ری توییت ها، به ویرایش خطا های موجود در توییت های خود بپردازند.

جی سالیوان، معاون محصولات مصرفی توییتر در رشته توییتی در این باره گفت امکان ویرایش، یکی از پردرخواست ترین قابلیت ها در سال های اخیر بوده است. به همین دلیل، این شرکت از سال گذشته میلادی در پی روشی ایمن برای پیاده سازی این قابلیت می گشت.

او ادامه داد: قابلیت ویرایش بدون محدودیت های زمانی، کنترل و شفافیت پیرامون تغییرات محتوایی، می تواند به شکل نادرست برای تغییر سابقه تبادل نظر های عمومی مورد سوءاستفاده قرار بگیرد. در پیاده سازی این ویژگی اولویت اول خود را حفاظت از یکپارچگی تبادل نظر های عمومی قرار دادیم.

جک دورسی، مدیرعامل پیشین توییتر نسبت به پیاده سازی این قابلیت نظر مثبتی نداشت. او قبلا در سال 2018 درباره افزودن دکمه ویرایش به این شبکه اجتماعی ابراز نگرانی نموده بود. دورسی در سال 2020 گفته بود که توییتر احتمالا هیچ گاه این ویژگی را به پلتفرم خود اضافه نمی کند.

با این حال، از زمانی که پاراگ آگراوال مدیرعاملی توییتر را برعهده گرفت، شرایط تغییر کرد. این شرکت در تاریخ 1 آوریل در توییتی که به نظر می آمد به مناسبت دروغ اول آوریل زده شده، بیان کرد که در حال کار روی دکمه ویرایش است. ولی بعدا مایکل سیمن، مدیر محصول این شبکه اجتماعی اشاره نمود که این توییت بیانیه رسمی شرکت پیرامون کار روی این ویژگی بوده است.

ایلان ماسک پس از خرید سهام توییتر در یک نظرسنجی از کاربران پرسید که آیا خواستار دکمه ویرایش هستند یا نه. 73.4 درصد از مخاطبان به این نظرسنجی پاسخ مثبت دادند.

منبع: فرارو
انتشار: 10 خرداد 1401 بروزرسانی: 10 خرداد 1401 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 5748

به "دکمه ویرایش به توییتر اضافه می گردد" امتیاز دهید

1 کاربر به "دکمه ویرایش به توییتر اضافه می گردد" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دکمه ویرایش به توییتر اضافه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید