دموکرات هایی که در سخنرانی سالانه ترامپ شرکت نمی نمایند

به گزارش دور زمین، چهارمین دموکرات آمریکایی اظهار داشت که در سخنرانی سالانه دونالد ترامپ شرکت نمی کند.

دموکرات هایی که در سخنرانی سالانه ترامپ شرکت نمی نمایند

به گزارش خبرنگاران، ایرل بلومنور، نماینده دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا در بیانیه ای اظهار کرد: گذراندن سه شنبه شب در مجلس نمایندگان و گوش دادن به حرف های مردی بی ملاحظه و خودمحور که کاخ سفید را اشغال نموده، برای من جالب نیست. مانند سال های گذشته قصد دارم در سخنرانی ای که از دروغ، نیرنگ و حرف های تفرقه انگیز مملو است، شرکت نکنم.

بلومنور تاکنون در سخنرانی های سالانه ای که از سوی دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا ایراد شده، شرکت ننموده است. او در بیانیه خود از نیت موک، مدیر اجرایی سازمان آشپزخانه مرکزی دنیا دعوت نموده که به جای او در این سخنرانی شرکت کند. این سازمان از سوی خوزه آندرس، سرآشپز معروف تاسیس شده و برای مردم نیازمند از جمله کارمندانی که تعطیلی 35 روزه دولت آمریکا زندگی آنان را تحت تاثیر قرار داد، غذا تهیه می نماید.

بلومنور در ادامه بیانیه خود آورده است: میزان تخریب، تفرقه و سردرگمی ای که ترامپ طی شش هفته اخیر در میان مردم آمریکا ایجاد نموده، ننگی برای کنگره جدید است و من نمی پذیرم که شاهد مسخره بازی های ادامه دار او باشم.

استیو کوهن، نماینده دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا، دیگر دموکراتی است که در این سخنرانی شرکت نخواهد کرد.

کوهن در گفت وگو با پایگاه خبری هیل گفت: من بار دیگر در سخنرانی سالانه شرکت نخواهم کرد. بار بعد برای شنیدن سخنرانی رییس جمهوری به مجلس خواهم آمد که حقیقت را درباره کشور بگوید.

به گزارش وبسایت خبری هافینگتن پست، جان لوییس و هنک جانسن، نمایندگان ایالت جورجیا دیگر نمایندگانی هستند که اعلام نموده اند در سخنرانی سالانه 2019 شرکت نمی نمایند.

جانسن روز آدینه در توییتر نوشت: ترجیح می دهم جای دیگری باشم تا این که به حرف های ترامپ که به مجلس می آید و به گروه هایی از مردم به ویژه اهالی آمریکای مرکزی و جنوبی بی احترامی می نماید، گوش کنم.

جانسن اضافه نمود، به سخنرانی دموکرات ها در واکنش به سخنرانی سالانه رییس جمهور گوش خواهد داد که از سوی استیسی آبرامز، نامزد سابق فرمانداری ایالت جورجیا ایراد می گردد.

لوییز یکی از دموکرات هایی بود که سال گذشته در سخنرانی سالانه شرکت نکردند. دیگر دموکرات هایی که سخنرانی سال گذشته ترامپ را بایکوت کردند، ماکسین واترز، نماینده کالیفرنیا، پرامیلا جیاپال، نماینده واشنگتن و فدریکا ویلسن، نماینده فلوریدا بودند.

بعضی از دموکرات هایی که در سخنرانی سالانه 2019 شرکت می نمایند، مهمانانی را با خود به این مراسم خواهند برد تا پیامی سیاسی را برسانند؛ مهمانانی نظیر کارمندان دولتی که تحت تاثیر پیامدهای تعطیلی دولت قرار گرفته اند.

ترامپ امروز، سه شنبه این سخنرانی را پس از آن برگزار می نماید که نانسی پلوسی، رییس مجلس نمایندگان مانع از برگزاری آن تا سرانجام تعطیلی دولت شد. برگزاری این سخنرانی در ابتدا برای 29 ژانویه برنامه ریزی شده بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 خرداد 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1573

به "دموکرات هایی که در سخنرانی سالانه ترامپ شرکت نمی نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دموکرات هایی که در سخنرانی سالانه ترامپ شرکت نمی نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید