دریافت حشیش به ازای دستمزد کارگری

به گزارش دور زمین، رئیس پلیس مترو پایتخت از دستگیری متهمی با 970 گرم حشیش خبر داد و گفت: این فرد مدعی بود صاحبکار وی به ازای پرداخت دستمزدش به وی حشیش داده است.

دریافت حشیش به ازای دستمزد کارگری

به گزارش میزان، سرهنگ سعید عطاءاللهی گفت: روز سه شنبه، هفتم آبان ماه، مأموران انتظامی پلیس ایستگاه مترو پایانه جنوب هنگام گشت زنی روی سکو متوجه جوانی 27 ساله می شوند که لباس ورزشی بر تن داشت و یک ساک ورزشی نیز همراه وی بود. با توجه به رفتار این فرد که حکایت از این نداشت که وی ورزشکار است، مأموران گشت انتظامی به او مظنون می شوند و او را به دفتر پلیس منتقل می کنند و تحت بازجوئی اولیه قرار می دهند.

سرهنگ عطاءاللهی با بیان این که متهم پاسخ درستی به سؤال های ماموران نمی داد، شرح داد: ساک همراه وی مورد بررسی قرار گرفت و از داخل آن یک قوطی یک کیلویی مکمل های بدن سازی کشف شد.

وی اضافه کرد: در بررسی از محتویات داخل قوطی که روی آن با گرد سفیدرنگی پوشانده شده بود یک مشمای حاوی 970 گرم حشیش کشف شد.

وی عنوان نمود: متهم که چاره ای جز اعتراف نداشت، به ماموران گفت از یکی از استان های مرکزی کشور به تهران آمده است؛ مدتی قبل برای پیمانکار ساختمانی کار می کرده و پیمانکار ساختمان به ازای پرداخت حقوقش این حشیش ها را به وی تحویل داده است. او قصد داشته با مراجعه به شهر تهران آن ها را بفروشد.

رئیس پلیس مترو پایتخت اضافه کرد: متهم به همراه مواد مخدر کشف شده برای تحقیقات تکمیلی در اختیار پلیس تخصصی قرار گرفت.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 28 آذر 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 2165

به "دریافت حشیش به ازای دستمزد کارگری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دریافت حشیش به ازای دستمزد کارگری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید