دروازه بان سایپا: به توصیه دایی هر روز روی ضربات پنالتی کار می کردیم، همه بازیکنان در این برد نقش داشتند نه فقط من

به گزارش دور زمین، دروازه بان سایپا گفت: به توصیه علی دایی در طول هفته گذشته روی ضربات پنالتی کار می کردیم اما تمام تمرکز مان روی این مسئله نبود.

دروازه بان سایپا: به توصیه دایی هر روز روی ضربات پنالتی کار می کردیم، همه بازیکنان در این برد نقش داشتند نه فقط من

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، محمد حسین اکبر منادی بعد از درخشش در ضربات پنالتی و مهار دو پنالتی استقلالی ها، گفت: خدا را شکر می کنم که این بازی را بردیم. امروز بازیکنان سایپا همگی از جان مایه گذاشتند و هر چه بود کار بچه ها بود نه من. تمامی بازیکنان در این برد نقش داشتند که باید از همه تشکر کرد و من تنها دخیل نبودم .

وی در پاسخ به این سؤال که آیا روی ضربات پنالتی کار نموده بودند یا نه، یادآور شد: بله، کار نموده بودیم. نه فقط دیروز بلکه در تمام طول هفته آقای دایی احتمال داده بود که کار به ضربات پنالتی می کشد و به این خاطر در تمرینات روی این ضربات کار می کردیم. البته نمی خواهم بگویم علی آقا خیلی روی این مسئله تأکید داشت که فکرمان روی ضربات پنالتی برود. هدف ما این بود که در 90 دقیقه کار را تمام کنیم و اتفاقاً این کار را هم کردیم و به نظرم آن توپ از روی خط رد شده بود. در کل این برد حق مان بود و هدف مان هم قهرمانی در جام حذفی است.

منادیان با اشاره به پیشرفتش در سایپا توضیح داد: علی آقا به من لطف کرد و این فرصت را در اختیارم گذاشت تا بازی کنم. ضمن اینکه زیر نظر آقای غلامپور هم تمرینات خوبی را پشت سر می گذارم و باید از او هم تشکر کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 اسفند 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1140

به "دروازه بان سایپا: به توصیه دایی هر روز روی ضربات پنالتی کار می کردیم، همه بازیکنان در این برد نقش داشتند نه فقط من" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دروازه بان سایپا: به توصیه دایی هر روز روی ضربات پنالتی کار می کردیم، همه بازیکنان در این برد نقش داشتند نه فقط من"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید