جزییات تازه از حادثه کشته شدن دختر کرمانی توسط پدرش ، واکنش دادستان به ناموسی بودن قتل

به گزارش دور زمین، دادستان عمومی و انقلاب استان کرمان جزییات حادثه کشته شدن یک دختر جوان از سوی پدرش را تشریح کرد.

جزییات تازه از حادثه کشته شدن دختر کرمانی توسط پدرش ، واکنش دادستان به ناموسی بودن قتل

به گزارش دور زمین به نقل از ایسنا، دادستان عمومی و انقلاب استان کرمان گفت: برخی رسانه ها که اغراض خاص خود را دنبال می کنند مسایلی را به دروغ به حادثه کشته شدن دختر جوان کرمانی به دست پدرش افزده اند که در این خصوص به این رسانه ها هشدار داده می شود.

دادخدا سالاری در تشریح جزییات حادثه کشته شدن یک دختر جوان در کرمان اظهار کرد: متاسفانه به دنبال مشاجرات خانوادگی بین پدر و دختر یک خانواده، دختر 22 ساله ای به دست پدرش که بالای 50 سال سن داشته، به قتل می رسد.

وی با بیان اینکه قاتل در بازپرسی های خود تاکید داشته که قصدی برای کشتن دخترش نداشته است افزود: پدر این دختر در بازپرسی های خود عنوان کرده که صرفا به قصد ترساندن فرزندش یک میله فلزی آب را به سمت دخترش پرتاب کرده که متاسفانه در اثر اصابت میله با سر، این دختر خانم 22 ساله فوت می کند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان با اشاره به مباحث مطرح شده در فضای مجازی و رسانه های معاند مبنی بر قتل دختر توسط پدرش با تبر نیز گفت: به هیچ عنوان در این حادثه مسائل ناموسی و انتقام گیری مطرح نبوده و تنها مشاجرات خانوادگی دلیل این حادثه بوده و سایر عناوین مطرح شده در فضای مجازی پیرامون این حادثه کذب است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 2 شهریور 1399 بروزرسانی: 2 شهریور 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 3083

به "جزییات تازه از حادثه کشته شدن دختر کرمانی توسط پدرش ، واکنش دادستان به ناموسی بودن قتل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزییات تازه از حادثه کشته شدن دختر کرمانی توسط پدرش ، واکنش دادستان به ناموسی بودن قتل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید