تمدید مهلت ثبت نام خبرنگاران برای دریافت واکسن کرونا

به گزارش دور زمین، اداره کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی با صدور اطلاعیه ای، ضمن اعلام تمدید زمان ثبت نام برای واکسیناسیون خبرنگاران از روز یکشنبه 20 تیرماه تا انتها وقت آدینه 25 تیرماه 1400، از فراهم شدن امکان ارزیابی و رتبه بندی پایگاه های خبری فاقد امتیاز برای دریافت سهمیه واکسن اطلاع داد.

تمدید مهلت ثبت نام خبرنگاران برای دریافت واکسن کرونا

به گزارش خبرنگاران، در اطلاعیه اداره کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی آمده است:

بنابر تقاضای تعدادی از مدیران مسئول پایگاه های خبری فاقد رتبه بندی برای دریافت سهمیه واکسن کرونا، با تدبیر معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی، امکان ارزیابی و رتبه بندی پایگاه های خبری فاقد امتیاز فراهم شد. این دسته از رسانه ها تا انتها روز شنبه 19 تیرماه 1400 مهلت دارند نسبت به تکمیل و ارسال فرم خوداظهاری اقدام نمایند.

بر این اساس، مدیران مسئول متقاضی رتبه بندی بایستی فایل اکسل ضمیمه شده را از اینجا دانلود و پس از تکمیل به ایمیل طرح رتبه بندی به نشانی [email protected] ارسال نمایند.

در انتهای زمان ثبت نام اولیه در انتها روز سه شنبه 15 تیرماه، سامانه مسدود خواهد شد اما مجددا از روز یکشنبه 20 تیرماه دسترسی برای ثبت مشخصات خبرنگاران در پنل اختصاصی رسانه ها در سامانه جامع رسانه های کشور باز می گردد.

بر اساس شیوه نامه رتبه بندی پایگاه های خبری، شرکت نمایندگان باید مستندات هر بند را در فایل مذکور ثبت نمایند تا امتیاز مربوط به این بخش برای آن ها ارزیابی و ثبت گردد.

در ضمن آن دسته از رسانه های مشمولی که تا انتها روز سه شنبه 15 تیرماه پیروز به ثبت نام نشده اند هم از روز یکشنبه 20 تیرماه مجددا فرصت ثبت نام خواهند داشت.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 14 مرداد 1400 بروزرسانی: 14 مرداد 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 4494

به "تمدید مهلت ثبت نام خبرنگاران برای دریافت واکسن کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمدید مهلت ثبت نام خبرنگاران برای دریافت واکسن کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید