ترامپ خواهان محکوم شدن سفید برتر پنداری شد

به گزارش دور زمین، رئیس جمهور آمریکا در واکنش به تیراندازی های مرگبار اخیر در اوهایو و تگزاس خواهان محکوم شدن نژاد پرستی و سفید برتر پنداری شد.

ترامپ خواهان محکوم شدن سفید برتر پنداری شد

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز دوشنبه در سخنرانی در واکنش به تیراندازی های مرگبار اخیر در این کشور گفت کسانی که مرتکب جنایت از سر نفرت می شوند باید بدون سال ها تاخیربی سرانجام با اعدام روبرو شوند.

ترامپ در ادامه گفت که تیراندازی الپاسو ناشی از تنفر نژادپرستانه است و ملت باید نژادپرسی، تعصب و سفید برتر پنداری محکوم کند و این ایدئولوژی های شوم باید شکست داده گردد و تنفر هیچ جایی در آمریکا ندارد.

رئیس جمهور آمریکا افزود: تیراندازی کور در تگزاس و اوهایو حملات شیطانی بودند و جنایت هایی علیه تمام بشریت است.

وی افزود:من به وزارت دفاع دستور دادم تا قانونی را ارائه دهد که بر اساس آن کسانی که مرتکب جنایت های ناشی از تنفر می شوند و اقدام به قتل های کورکورانه می نمایند با اعدام روبرو شوند و این مجازان به سرعت و قاطعانه و بدون سال ها تاخیر بی سرانجام اجرا گردد.

روز شنبه درپی تیراندازی یک فرد مسلح در شهر اِل پاسو واقع در ایالت تگزاس (آمریکا)، بیست نفر جان خود را از دست داده و بیست وچهار تن دیگر نیز زخمی شدند.(جزئیات بیشتر)

همچنین در تیراندازی مرگبار یکشنبه در دیتون 10 نفر، از جمله فرد مهاجم کشته و 16 نفر دیگر هم زخمی شدند و پلیس اوهایو بیان کرد که خواهر عامل تیراندازی خونین یکشنبه در شهر دیتون نیز بین کشته شدگان این ماجراست.(جزئیات بیشتر)

.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 12 شهریور 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1919

به "ترامپ خواهان محکوم شدن سفید برتر پنداری شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ خواهان محکوم شدن سفید برتر پنداری شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید