بولتون: ترامپ بی سروصدا از قدرت کنار نمی رود

به گزارش دور زمین، مشاور پیشین امنیت ملی کاخ سفید گفت ترامپ در صورت شکست در انتخابات ریاست جمهوری، بی سروصدا از قدرت کناره نمی گیرد.

بولتون: ترامپ بی سروصدا از قدرت کنار نمی رود

به گزارش ایرنا؛ جان بولتون مشاور پیشین امنیت ملی کاخ سفید در گفت وگویی با شبکه خبری سی ان ان گفت دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا در صورتی که در انتخابات 13 آبان شکست بخورد، بی سروصدا از قدرت را رها نمی کند و مسئولیت خارج کردن او از کاخ سفید به عهده جمهوریخواهان است.

بولتون در این گفت وگو که روز یکشنبه پخش شد، تاکید نمود: معتقدم اینکه ترامپ گفته من شکست نمی خورم مگر اینکه تقلبی در کار باشد، بسیار نگران نماینده است. البته که او در یک انتخابات صادقانه ممکن است شکست بخورد.

مشاور پیشین ترامپ اضافه کرد: بگذارید صریح بگویم. ترامپ اگر [در انتخابات] شکست بخورد، با متانت قدرت را رها نمی کند. او با متانت کناره گیری نمی کند. فکر نمی کنم ما بدانیم که او تا کجا پیش می رود.

ترامپ بارها در سخنرانی ها و مصاحبه های مختلف گفته است که او تنها در صورتی که تقلبی صورت بگیرد، شکست می خورد و در صورتی که نتایج انتخابات حاکی از شکست او باشد، قدرت را واگذار نخواهد کرد.

بولتون در این باره گفت: در نهایت مسئولیت این کار به عهده رهبران حزب جمهوریخواه، مقام های انتخابی و شهروندان است. وقتی نتیجه انتخابات معلوم گردد، این کار بر عهده جمهوریخواهان است، نه دموکرات ها، که بگویند این به عهده ما است. او (ترامپ) باید برود.

مشاور پیشین امنیت ملی کاخ سفید در پاسخ به این پرسش که آیا باور دارد که جمهوریخواهان چنین کاری خواهند کرد؟، تاکید نمود که در گفت وگوهایش با شخصیت های این حزب، آن ها گفته اند که آماده اند به وسیله گفت وگو با ترامپ برخورد نمایند و او گمان نمی کند که رهبران حزب جمهوریخواه طرف ترامپ بایستند.

وی همچنین تاکید نمود تا وقتی که مارک اسپر وزیر دفاع و مارک میلی رییس ستاد مشترک ارتش آمریکا در سمت خود هستند، خیال او از این بابت راحت است که ترامپ برای حفظ قدرت اقدام خطرناکی نکند.

منبع: فرارو
انتشار: 28 آبان 1399 بروزرسانی: 28 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 3387

به "بولتون: ترامپ بی سروصدا از قدرت کنار نمی رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بولتون: ترامپ بی سروصدا از قدرت کنار نمی رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید