برکناری ناصر شهنازی از راهنمایی نارنجی پوشان، بی اطلاعی سرمربی!

به گزارش دور زمین، به گزارش خبرنگاران، پس از نتایج ضعیف تیم سایپا در رقابت های لیگ برتر والیبال، بهمن سلطانی به عنوان مدیر فنی نارنجی پوشان انتخاب شد و او در نخستین اقدامش ناصر شهنازی را از راهنمایی تیم کنار گذاشت.

برکناری ناصر شهنازی از راهنمایی نارنجی پوشان، بی اطلاعی سرمربی!

بهمن سلطانی در مصاحبه با خبرنگاران درباره برکناری ناصر شهنازی گفت: سهراب به نژاد به عنوان سرمربی معرفی گردید. او سه فصل متوالی به عنوان سرمربی تیم جوانان، عنوان قهرمانی را به دست آورد.

وی اضافه نمود: در نیم فصل با مدیر عامل صحبت کردم که بیش از مقدار به سرمربی فرصت داده شده است. عقیده مدیرعامل این بود که کمی زمان بیشتری بدهیم.

سلطانی توضیح داد: شکست تیم 8 میلیاردی سایپا در تهران مقابل تیم 2 میلیاردی راهیاب ملل مریوان بسیار تعجب برانگیز است. با تمام احترامی که برای تیم مریوان قائل هستیم. سایپا 13 شکست کسب نموده که این اصلاً برازنده باشگاه نیست.

وی در پاسخ به این سوال که چرا سرمربی از برکناری اش بی اطلاع است، گفت: پس از بازی با راهیاب با ناصر شهنازی صحبت کردم و به او اعلام کردم که مدیرعامل قرار است چنین تصمیمی را اعمال کند. حتی به او گفتم بهتر است استعفا بدهد اما او گفت استعفا نمی دهم و مرا اخراج کنید.

سلطانی ادامه داد: تا به امروز بازیکنان تیم 55 درصد قراردادهای خود را دریافت کردند و از نظر اقتصادی مسئله ای ندارند. مسائل اقتصادی نباید تا این مقدار در نتایج تیم تأثیر گذار باشد که اگر این طور باشد تیم هایی مثل مریوان و پاس گرگان که هنوز پولی دریافت ننموده اند باید در لیگ دسته دو باشند.

ناصر شهنازی نیز در مصاحبه با خبرنگاران در مورد خبر برکناری اش گفت: اطلاعی از این موضوع ندارم. فردا صبح طبق معمول به تمرین خواهم رفت. اگر باشگاه چنین تصمیمی را گرفته باید به من اعلام کند اما تا این لحظه چیزی ابلاغ نشده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 خرداد 1401 بروزرسانی: 2 خرداد 1401 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 5723

به "برکناری ناصر شهنازی از راهنمایی نارنجی پوشان، بی اطلاعی سرمربی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برکناری ناصر شهنازی از راهنمایی نارنجی پوشان، بی اطلاعی سرمربی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید