ایلان ماسک برج قرون وسطایی می سازد ، استفاده از مواد بازیافتی برای فراوری آجرهای ارزان قیمت

به گزارش دور زمین، ایلان ماسک قصد دارد یک برج قرون وسطایی بسازد. این برج حاصل بازیافت بخشی از ماد استفاده گردیده در پروژه های شرکت بورینگ است.

ایلان ماسک برج قرون وسطایی می سازد ، استفاده از مواد بازیافتی برای فراوری آجرهای ارزان قیمت

به گزارش خبرنگاران به نقل ازسی نت، ایلان ماسک در جال ساخت برجی است که به سبک قرون وسطایی طراحی گردیده است.

مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس، در حال سرمایه گذاری روی پروژه های تونل زیرزمینی است اما در این میان ماسک برخی اهداف بلند مدت را دنبال می نماید. برای مثال وی یک قرارداد ساخت و ساز برای طراحی یک برج مراقبت قرون وسطایی امضا نموده که به عنوان دفتر مرکزی شرکت خدمت می نماید. او روز گذشته در توییترخود دراین خصوص نوشت:

برای اولین بار اولین ساختمان TBC HQ با آجرهای لگویی شرکت بورینگ به شکل یک برج قرون وسطی ساخته گردیده است.

ماسک از مدت ها پیش در مورد این برج صحبت نموده بود. برجی که با استفاده از خاک های حفاری گردیده در تونل سازی شرکت بورینگ ساخته می گردد. این یعنی با یک تیر دو نشان و استفاده مثبت و بازیافت خاک ها در تولیدبلوک های ارزان قیمت و سازگار با محیط زیست.

در ماه مارس، او درباره چگونگی استفاده از خاک برای ایجاد آجرهای متصل به هم و لگویی صحبت نموده بود. جالب این است که به نظر می رسد لگوهای مذکور در برابر زلزله نیز مقاومت بالایی دارند.قیمت خرید این آجرا 10 سنت است و نخستین فروشگاه آجرهای بورینگ از دو ماه پیش آغاز به کار نموده است.

ماسک در توییتی دیگر وعده داده که از این آجرها برای ساخت خانه های ارزان قیمت یاری می گیرد. حتی به تهیدستان آجرهای مجانی ارائه خواهد نمود.

پرسش اصلی این است که برج قرون وسطایی ایلان ماسک دقیقا قرار است چه نقشی در کالیفرنیا داشته باشد. برخی اهالی توییتر می گویند ایلان ماسک قصد مبارزه با زامبی ها و موجودات فرازمینی را دارد. نظر شما چیست؟

منبع: انتخاب
انتشار: 10 دی 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 717

به "ایلان ماسک برج قرون وسطایی می سازد ، استفاده از مواد بازیافتی برای فراوری آجرهای ارزان قیمت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایلان ماسک برج قرون وسطایی می سازد ، استفاده از مواد بازیافتی برای فراوری آجرهای ارزان قیمت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید