ایران را مقابل هواداران خودی شکست می دهیم

به گزارش دور زمین، ورزش سه: پائولو بنتو سرمربی تیم ملی کره جنوبی در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار با ایران شرکت کرد و به خبرنگاران گفت: من قصد دارم در آینده نتایج خوبی در تیم ملی کره جنوبی کسب کنم همانگونه که این تیم در گذشته هم نتایج خوبی به دست آورده است.

ایران را مقابل هواداران خودی شکست می دهیم

با حفظ اصول و چارچوب اولیه تمایل دارم تغییراتی را در تیم ایجاد کنم. البته برای این تغییرات و جایگزینی بازیکنان اصول اساسی را در نظر می گیرم. از طریق محک زدن سیستم ها و بازیکنان در بازی های تدارکاتی می توانیم برای شروع رقابت های انتخابی جام جهانی در شرایط بسیار خوبی باشیم.

او درباره حضور مارک ویلموتس به جای کارلوس کی روش روی نیمکت سرمربیگری ایران گفت: سرمربی قبلی ایران برای مدتی طولانی این تیم را رهبری کرد و اکنون مربی جدیدی جانشین او شده است. شناخت زیادی از ویلموتس ندارم چراکه تنها یک بازی با ایران انجام داده است.

نمی توانم بگویم ایران تغییرات زیادی خواهد داشت اما فکر می کنم سبک اصلی این تیم حفظ خواهد شد. هدف مان این است که استراتژی ها و تاکتیک های خوبی به کار بگیریم و عملکرد و نتایج خوبی را با تمرکز روی آن بخش ها ارائه بدهیم. به پیروزی مقابل ایران فکر می کنیم و می خواهیم مقابل هواداران مان این تیم را شکست بدهیم اما نمی توانم تاکتیک های خاصی را در این نشست توضیح بدهم.

او درباره معیارهایش برای انتخاب بازیکنان تیم ملی کره جنوبی گفت: صرف نظر از نتیجه، بازیکنانم در هر بازی می خواهند کیفیت قابل قبولی داشته باشند و فرصت های زیادی روی دروازه حریف ایجاد کنند. می خواهم آنها ذهنیت قوی ای داشته باشند و با فشار روی حریف، در انتقال توپ از دفاع به حمله سریع عمل کنند.

سرمربی پرتغالی تیم ملی کره جنوبی در ادامه گفت: بازیکنانی که نتوانند در بازی با ایران به میدان بروند، مجبور هستند همچنان آمادگی خود را افزایش بدهند. من همیشه 25 بازیکن را در فهرست تیم قرار می دهم تا اگر بازیکنی خوب نبود، یک نفر دیگر را جایگزین کنم. در بازی های تدارکاتی می توانید از 6 بازیکن ذخیره یا کمتر استفاده کنید.

باید روی نتایج و صعود در رنکینگ فیفا تمرکز کنید و پیش از شروع بازی مجبور نیستید چند نفر را جایگزین بازیکنان داخل زمین کنید. ما به سادگی در تیم ملی کار نمی کنیم و همیشه دنبال بازی با ترکیبی ثابت نیستیم. می خواهیم بازیکنان با کیفیت را به تیم منتقل کنیم و به آنها برای بازی کردن فرصت بدهیم. در بازی با استرالیا نسبت به دیدار مقابل پاناما تغییراتی داشتیم و این تغییرات را در بازی با ایران هم ادامه می دهیم.

منبع: برترین ها
انتشار: 12 مرداد 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1856

به "ایران را مقابل هواداران خودی شکست می دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایران را مقابل هواداران خودی شکست می دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید