انسداد 5 جاده به دلیل کاهش ایمنی جهت ، کمترین ترافیک جاده ها بین ساعات 3 تا 4 صبح

به گزارش دور زمین، مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: در محور کندوان تردد خودرو از ساعت 17 امروز آدینه 11 مهر تا ساعت 2 بامداد روز بعد از کرج و ابتدای آزاد راه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است.

انسداد 5 جاده به دلیل کاهش ایمنی جهت ، کمترین ترافیک جاده ها بین ساعات 3 تا 4 صبح

از پروفایل ما encaria دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران، ایمان محرابی نیا در مصاحبه با فارس در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده ها ، گفت: بر اساس اطلاعات کسب شده از سامانه های ترددشمار برخط و دوربین های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

ترافیک سنگین در کندوان و تردد پرحجم خودرو در جاده هراز

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور در تشریح آخرین شرایط ترافیک محورهای شمالی اعلام کرد: در حال حاضر دوربین های نظارت تصویری ترافیک سنگین در محور چالوس جهت جنوب به شمال حدفاصل بیلقان تا سرودار در بعضی از مقاطع نشان می دهد.

وی با اشاره به ترافیک نیمه سنگین در محور هراز جهت شمال به جنوب محدوده پلور، از تردد روان در محور فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در جهت رفت و برگشت اطلاع داد.

محرابی نیا با اشار به بارش پراکنده باران در بعضی از محورهای استان آذربایجان غربی، گفت: در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم

ترافیک نیمه سنگین بین کرج و قزوین

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها با اشاره به بروز ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج - قزوین محدوده پل حصارک، از ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل ساسانی تا پل فردیس اطلاع داد.

کمترین ترافیک جاده ها بین ساعات 3 تا 4 صبح

وی توضیح داد: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس رصد 2251 دستگاه ترددشمار جاده ای نسبت به روز قبل 0.8 درصد افزایش دارد در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 13.6 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 16 تا 17 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

3 آزادراه پرتردد کشور در شبانه روز گذشته

محرابی نیا افزود: بیشترین تردد در شبانه روز گذشته کماکان در آزادراه کرج- تهران، آزادراه تهران-کرج و آزادراه قزوین-کرج ثبت شد.

کندوان از ساعت 17 امروز یک طرفه می گردد

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور اظهار کرد: در محور کندوان تردد خودرو از ساعت 17 امروز آدینه 11 مهر تا ساعت 2 بامداد روز بعد از کرج و ابتدای آزاد راه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است، در صورت اعلام پلیس راه منطقه تردد وسایل نقلیه از ساعت 20 امروز تا ساعت 2 بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی ادامه داد: در محور هراز تردد وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 24 امروز آدینه 11 مهر از رودهن به سمت آمل ممنوع است، در صورت اعلام پلیس راه منطقه تردد وسایل نقلیه از ساعت 20 تا 24 امروز از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

محرابی نیا یادآور شد: اجرای محدودیت های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و چنانچه شرایط ترافیک عادی باشد با هماهنگی پلیس راه، اجرای محدودیت ها لغو می گردد.

ممنوعیت تردد کامیون در هراز تا ساعت 24 امروز

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: در محور کندوان تردد تریلر و کامیون کماکان ممنوع است همچنین در محور هراز تردد تریلرها کماکان ممنوع است، تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 تا 24 امروز در محور هراز ممنوع است.

تردد موتورسیکلت تا ساعت 6 فردا در جاده های شمال ممنوع است

وی افزود: تردد موتورسیکلت از ساعت 12 روز چهارشنبه 9 مهر تا ساعت 6 روز شنبه 12 مهر در محورهای کرج - چالوس ، هراز ، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

جاده هراز از 13 مهر مسدود می گردد

محرابی نیا گفت: محور هراز در محدوده پیچ ابتهاج در استان مازندران از 13 مهر تا 14 مهر 99 به مدت 2 روز از ساعت 8 تا 17 به دلیل اجرای عملیات ایمن سازی و اصلاح شیب ترانشه برداری در منطقه مذکور مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین فیروزکوه و چالوس انجام می گردد.

انسداد 5 جاده به دلیل کاهش ایمنی جهت

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور اعلام کرد: در حال حاضر کماکان 5 محور شامل جاده شهداد - نهبندان، محور خرم آباد - پلدختر، جاده فرعی شمشک - دیزین، محور قزوین - همدان در کیلومتر 110 و جاده رامیان-اولنگ-شاهرود به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 16 آبان 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 3358

به "انسداد 5 جاده به دلیل کاهش ایمنی جهت ، کمترین ترافیک جاده ها بین ساعات 3 تا 4 صبح" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انسداد 5 جاده به دلیل کاهش ایمنی جهت ، کمترین ترافیک جاده ها بین ساعات 3 تا 4 صبح"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید