انتقاد محسن خلیلی از شبکه سه به دلیل استفاده از لفظ پرسپولیس تهران

به گزارش دور زمین، محسن خلیلی، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس می گوید که طرفداران این تیم به دنبال استفاده تلویزیون از پرسپولیس تهران، به حق آزرده شده اند.

انتقاد محسن خلیلی از شبکه سه به دلیل استفاده از لفظ پرسپولیس تهران

به گزارش خبرنگاران، محسن خلیلی به دنبال اعلام برنامه بازی پرسپولیس - پاختاکور و استفاده شبکه سوم سیما از لفظ پرسپولیس تهران به سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: متأسفیم که درست در آستانه بازی بین المللی ما وقتی که قرار است به عنوان نماینده ای از فوتبال ایران در رقابت ها حضور پیدا کنیم، شاهد آن هستیم که چنین اتفاقاتی روی می دهد و به جای عبارت پرسپولیس یا پرسپولیس ایران شاهد محدود کردن عظمت این تیم و سرمایه بزرگ با به کارگیری عبارت پرسپولیس تهران است. امری که هواداران ما را از تهران تا سراسر کشور آزرده نموده است. باشگاه پرسپولیس به طور قطع این مسئله را با جدیت پیگیری می نماید.

وی ادامه داد: باشگاه پرسپولیس افتخار دارد در تمام شهرها و روستاهای این مرز و بوم، در میان تمام اقوام و اقشار هواداران متعصب و عاشق دارد. پرسپولیس به تمام ایران و به یک یک این هواداران تعلق دارد و جایز نیست که با چنین اقداماتی، این حق و عشق را نادیده بگیرند. بی تردید این اقدام هم ظلم به پرسپولیس است و هم ظلم به بخش اعظمی از مردم ایران که به راحتی با به کارگیری یک عبارت نادرست، نادیده انگاشته می شوند، در حالی که نمی توان وجود آنها را به عنوان ترکیب جمعیتی کشور رد کرد.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد: باشگاه پرسپولیس با وجود این رویداد در آستانه یک بازی بین المللی، فرض را بر سهوی بودن این اتفاق می گذارد و انتظار دارد، ضمن آنکه از هواداران پرسپولیس عذرخواهی می گردد، با درایتی که از سوی صدا و سیما صورت می گیرد از تکرار آن در شبکه های رادیو و تلویزیون جلوگیری گردد.

خلیلی یادآور شد: همه می دانیم که برای پرسپولیس چه شرایط سختی وجود دارد. در این شرایط انتظار نداریم که با ما مهربان باشند و فقط می خواهیم نسبت به این تیم بزرگ که با هوادارانش، مایه افتخار ورزش و فوتبال ایران است، بی مهری نگردد. هواداران به حق آزرده هستند و تأکید می کنیم، پرسپولیس با این حجم از مخاطبان و صندلی اجتماعی که دارد یک سرمایه اجتماعی و ورزشی بزرگ برای تمام کشور است که نباید آن را تخریب کرد. در این مورد نیز، در صورت ادامه استفاده از عبارات نادرست که شأن و صندلی پرسپولیس و هواداران را نادیده بگیرد، ناچار خواهیم بود به خواست هواداران مان و به احترام آنها از هرگونه صحبت و گفت وگو با دوربین های تلویزیونی خودداری کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 تیر 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1675

به "انتقاد محسن خلیلی از شبکه سه به دلیل استفاده از لفظ پرسپولیس تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد محسن خلیلی از شبکه سه به دلیل استفاده از لفظ پرسپولیس تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید