انتظامی بعد از موفقیت در انتخابات چه گفت؟

به گزارش دور زمین، حسین انتظامی پس از اینکه برای هشتمین بار متوالی به عنوان نماینده مدیران مسوول در هیات نظارت بر مطبوعات انتخاب شد، متنی را منتشر و بر اهمیت این صندلی تاکید نمود.

انتظامی بعد از موفقیت در انتخابات چه گفت؟

به گزارش خبرنگاران، هفدهمین دوره از انتخابات نماینده مدیران مسوول در هیات نظارت بر مطبوعات در دومین دور خود ساعت 18 یکشنبه (11 آذر ماه) به کار خود سرانجام داد و بر اساس اعلام نتایج، حسین انتظامی با 959 رأی بار دیگر به عنوان نماینده برگزیده مدیران مسوول معرفی گردید.

انتظامی که به عنوان مدیر مسوول نشریه فارغ التحصیلان در این انتخابات شرکت نموده بود، پس از موفقیت متنی را منتشر کرد که در ادامه می خوانید:

بسم الله الرحمن الرحیم

مشارکت همدلانه همکاران رسانه ای در انتخابات نماینده مدیران مسوول در هیات نظارت بر مطبوعات، مهر تاییدی است بر اهمیت این صندلی و بار گرانی است بر دوش آن که این امانت را به او سپرده اند. سپاسگزارم از مدیران مسوول بزرگواری که در این انتخابات شرکت کردند. سپاسگزارم از نامزدهایی که خود را در معرض انتخاب قرار دادند و به این رقابت، گرما بخشیدند. سپاسگزارم از مسوولان انتخابات که شجاعانه، بار دیگر شفافیت، سهولت، دقت، فراگیری و مشارکت گسترده انتخابات الکترونیک را آزمودند و آن را به مدلی قابل اتکا برای سایر حوزه ها تبدیل نموده اند. قدردانم از کسانی که مرا برگزیدند تا امین شان باشم. حالا اما انتخابات سرانجام یافته است و از امروز، مثل هفت دوره گذشته که مورد اعتمادتان بوده ام نماینده تمام مدیران مسوول نشریات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری خواهم بود؛ حتی آنان که انتخاب شان نبوده ام. ازین روست که برای پیمودن این مسیر صعب، از همگان درخواست هم کمک و از خداوند طلب توفیق دارم تا بر عهدی که مجددا امروز میان من و شما بسته شد، پایبند بمانم که فرمود: بی معرفت مباش که در من یزید عشق / اهل نظر، معامله با آشنا نمایند

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1333

به "انتظامی بعد از موفقیت در انتخابات چه گفت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتظامی بعد از موفقیت در انتخابات چه گفت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید