اعلام نتایج قرعه کشی 6 محصول سایپا در دو طرح پیش فروش

به گزارش دور زمین، خبرگزاری خبرنگاران-قرعه کشی دو طرح پیش فروش یکساله و مشارکت در فراوری 6 محصول سایپا در هفته اول بهمن ماه 1400 انجام شد و اسامی منتخبان ساعت 8 صبح 4 بهمن در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر می گردد.

اعلام نتایج قرعه کشی 6 محصول سایپا در دو طرح پیش فروش

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از سایپا؛ قرعه کشی دو طرح پیش فروش یک ساله و پیش فروش مشارکت در فراوری 6 محصول سایپا شامل کوییک با گیربکس معمولی، کوییک. آر، کوییک. اس، شاهین. جی، ساینا. اس و سایپا 151 با حضور نهاد های نظارتی و مسئولان این گروه خودروسازی برگزار گشت.

در طرح اخیر پیش فروش یک ساله سایپا 98 هزار و 675 نفر شرکت کردند که 96 هزار و 297 نفر واجد شرایط شناخته شدند.

ظرفیت محصولات عرضه شده گروه خودروسازی سایپا در این طرح فروش 15 هزار خودرو است و برای آنکه حقی از متقاضیان خرید خودرو ضایع نگردد، 30 هزار نفر هم به عنوان رزرو در نظر گرفته شده اند.

در این طرح دو هزار و 200 دستگاه خودرو شاهین. جی عرضه می گردد. علاوه بر این دو هزار و 700 دستگاه کوییک با گیربکس معمولی، هزار و 700 دستگاه کوییک. آر، هزار و 800 دستگاه کوییک. اس، 6 هزار و 100 دستگاه ساینا. اس و 500 دستگاه سایپا 151 عرضه می گردد.

بعلاوه در طرح پیش فروش مشارکت در فراوری سایپا 28 هزار و 968 نفر شرکت کردند که 26 هزار و 932 نفر واجد شرایط شناخته شده اند.

ظرفیت محصولات عرضه شده گروه خودروسازی سایپا در این طرح فروش 12هزار و 500 خودرو است و با توجه به تعداد متقاضیان این طرح، بر اساس قرعه کشی تمامی افراد متقاضی به صورت منتخبین اصلی و رزرو معین شدند.

اسامی منتخب دو طرح پیش فروش یک ساله و مشارکت در فراوری سایپا پس از تائید نهایی به وسیله نهاد های نظارتی فردا -دو شنبه- در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر خواهد شد و منتخبین از ساعت 8 روز دوشنبه به مدت 72 ساعت فرصت واریز وجه خواهند داشت.

گروه خودروسازی سایپا برای منتخبین دو طرح پیش فروش، پیامک ارسال می نماید، اما برای اطمینان بیشتر ضرورت دارد که ثبت نام نمایندگان به سایت سایپا مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 24 اسفند 1400 بروزرسانی: 24 اسفند 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 4774

به "اعلام نتایج قرعه کشی 6 محصول سایپا در دو طرح پیش فروش" امتیاز دهید

1 کاربر به "اعلام نتایج قرعه کشی 6 محصول سایپا در دو طرح پیش فروش" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام نتایج قرعه کشی 6 محصول سایپا در دو طرح پیش فروش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید