اسنپ چت فیلترهای انتخاباتی ایجاد می نماید ، از ارسال پیغام برای 18 ساله ها تا پوشش زنده خبرهای کاندیداها

به گزارش دور زمین، اسنپ چت برای تسهیل روند شرکت در انتخابات برای کاربران فیلتر رای گیری ایجاد می نماید. این فیلتر کاربردهایی متعددی مثل امکان نمایش اماکن رای گیری را فراهم می نماید.

اسنپ چت فیلترهای انتخاباتی ایجاد می نماید ، از ارسال پیغام برای 18 ساله ها تا پوشش زنده خبرهای کاندیداها

به گزارش سرویس آی تی و فناور انتخابات به نظر می رسد این روزها تب و تاب انتخابات میان دوره ای ایالات متحده بسیار داغ است و برخی از شرکت های فعال در حوزه فناوری نیز برای یاری به رای دهندگان برنامه ریزی نموده اند.

در این میان اسنپ چت از شرکت هایی است که فعالیت هایی ویژه در این حوزه دارد. برای مثال این شرکت طی هفته های اخیر فیلترها را اضافه می نماید، محل رای گیری را برای یاری به خروج از رأی اضافه می نماید.

یکیی از امکانات جدید اسنپ چت، پوشش شبانه روز انتخابات به صورت تصویری و ویدئویی است. این برنامه محبوب دارای سیستم های جدیدی است:

_ افزودن ویژگی هایی برای یاداوری به کاربران برای رای دادن

_یاری به کاربران برای یافتن نزدیکترین محل رای گیری

_اجازه دادن به مردم برای دنبال کردن نتایج زنده نظرسنجی ها

_امکان ارسال اطلاعات با دوستان به وسیله سیتم اشتراک گذاری سریع

_ دارای پیوندهایی به محل رای گیری و نمونه های صندوق های رای گیری

افزون بر این ها قرار است اسنپ چت در روز انتخابات یک پیغام همگانی برای تمامی 18 ساله هایی بفرستد که عضو اسنپ چت هستند و البته مجاز به شرکت در انتخابات محسوب می شوند. اسنپ چت اعلام نموده که در کوشش است به بیش از 400 هزار نفر برای شرکت در انتخابات یاری کند.

اسنپ چت تنها شبکه اجتماعی نیست که در این راستا کوشش می نماید و توییتر نیز با هشتگ #BeAVoot از ماه سپتامبر با کاربران رای دهنده همکاری می نماید. اپل نیوز روز جمعه تأیید کرد که نتایج سه ماهه منتهی به انتخابات آینده را نمایش می دهد.

منبع: انتخاب
انتشار: 25 اسفند 1397 بروزرسانی: 19 فروردین 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1151

به "اسنپ چت فیلترهای انتخاباتی ایجاد می نماید ، از ارسال پیغام برای 18 ساله ها تا پوشش زنده خبرهای کاندیداها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسنپ چت فیلترهای انتخاباتی ایجاد می نماید ، از ارسال پیغام برای 18 ساله ها تا پوشش زنده خبرهای کاندیداها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید