آمریکایی ها برای لیگ جهانی کشتی به ایران نمی آیند

به گزارش دور زمین، هرچند هنوز تیم های شرکت کننده در لیگ جهانی کشتی آزاد و فرنگی کاملا معین نشده اما عدم حضور آمریکایی ها در این رقابت ها قطعی است.

آمریکایی ها برای لیگ جهانی کشتی به ایران نمی آیند

به گزارش خبرنگاران، بعد از استعفای رسول خادم و انتخاب حمید بنی تمیم به عنوان سرپرست فدراسیون از سوی اعضای مجمع و تایید وزارت ورزش، سرپرست کشتی تاکید نمود برنامه های کشتی طبق تقویم برگزار خواهد شد و در نخستین گام نیز مشکلاتی که در راه اعزام امیدها به مسابقات دنیای بخارست وجود داشت، از سر راه برداشته شد.

سپس بنی تمیم تاکید نمود که لیگ دنیای کشتی آزاد و فرنگی که هر دو نیز قرار بود آذرماه در ایران برگزار گردد، به انجام خواهد رسید. روزهای 22 و 23 آذر در بابل و همچنین 29 و 30 آذر در اردبیل قرار است لیگ دنیای آزاد و فرنگی برگزار گردد اما با توجه به فرصت کمی که فدراسیون برای دعوت از تیم ها داشت، آمریکایی ها نمی توانند در این رقابت ها شرکت نمایند.

این در حالی است که آنها سال گذشته در این رقابت ها تیم داشتند، اما اکنون به نظر می رسد مسابقات با شرکت دو تیم ایرانی و 6 تیم خارجی در دو رشته برگزار گردد.

احتمالا سال جاری شاهد حضور تیم های باشگاهی ترکیه، اوکراین، مجارستان و... در مسابقات خواهیم بود. دو تیم بیمه رازی بابل و ستارگان ساری در رشته آزاد و بیمه رازی اردبیل و سینا صنعت ایذه در رشته فرنگی نمایندگان ایران در جام باشگاه های دنیا هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 آذر 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 338

به "آمریکایی ها برای لیگ جهانی کشتی به ایران نمی آیند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکایی ها برای لیگ جهانی کشتی به ایران نمی آیند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید