شروع تحویل پیش از موعد خودروهای ثبت نامی طرح فروش یکپارچه ، 6 هزار دستگاه از این نوع خودرو به متقاضیان تحویل داده می گردد

به گزارش دور زمین، امروز شنبه، 9 اردیبهشت در مراسمی در محل شرکت آپکو، تحویل نخستین خودروهای ثبت نامی طرح فروش یکپارچه به مشتریان شروع شد که پیش از موعد مقرر است.

شروع تحویل پیش از موعد خودروهای ثبت نامی طرح فروش یکپارچه ، 6 هزار دستگاه از این نوع خودرو به متقاضیان تحویل داده می گردد

به گزارش خبرنگاران، در مرحله نخست ثبت نام سامانه یکپارچه حدود 930هزار نفر در طرح فروش خودروسازان مشارکت داشتند که تخصیص خودرو به همگی آنان اجرا شده است.

تحویل نخستین خودروهای ثبت نامی در این طرح به مشتریان انجام شد که پیش از موعد مقرر رخ داده است.

کیانوش پورمجیب، قائم مقام اجرایی شرکت ایران خودرو در جمع خبرنگاران در این زمینه اظهار کرد: با توجه به افزایش فراوری ایران خودرو که تا هفتم اردیبهشت ماه بیش از 42 هزار دستگاه فراوری داشته و این رقم در هم سنجی با مدت مشابه پارسال رشد بیش از 80 درصدی را نشان می دهد، به ما اجازه داد بتوانیم فراتر از تعهد خود به تحویل و عرضه خود را به مشتریان بپردازیم.

وی گفت: مطابق تعهدات، ایران خودرو تا دهم اردیبهشت باید نزدیک به سه هزار دستگاه خودرو در طرح جامع سامانه یکپارچه وزارت صمت تحویل مشتریان می داد که امروز این رقم به 6 هزار دستگاه رسیده است.

پورمجیب گفت: در این زمینه پیامک اطلاع رسانی برای مشتریان که موعد تحویل شان فرا رسیده ارسال خواهد شد که در حال حاضر شامل 6 هزار دستگاه خودروی پژو پارس خواهد بود.

با توجه به برنامه افزایش فراوری خودروسازان و بعلاوه عرضه محصولات تازه اعلامی از سوی خودروسازان، دور بعدی عرضه بزرگ خودرو بر مبنای اعلام زمان بندی تحویل به همه متقاضیان، در 16 اردیبهشت اعلام می گردد.

به گفته عبدالله توکلی لاهیجانی، مدیرکل صنایع خودروی وزارت صمت، در این دوره نیز مطابق روال گذشته لازم است تا متقاضیان در موعد اعلامی مقرر مبلغ مدنظر را در حساب شخصی وکالتی خود مسدود نمایند تا امکان ثبت در طرح مذکور فراهم آید که زمانبندی و جزییات اجرای طرح نیز متعاقبا اعلام می گردد.

با ادامه سیاست فراوری کامل، فراوری خودروی سواری و وانت در فروردین امسال در گروه سایپا به ترتیب با رشد 44 و 32 درصدی و در گروه ایران خودرو به ترتیب با رشد 63 و 322 درصدی و بعلاوه در بخش خصوصی به ترتیب با رشد 72 و 198 درصدی همراه بوده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 9 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 9 اردیبهشت 1402 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 5946

به "شروع تحویل پیش از موعد خودروهای ثبت نامی طرح فروش یکپارچه ، 6 هزار دستگاه از این نوع خودرو به متقاضیان تحویل داده می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع تحویل پیش از موعد خودروهای ثبت نامی طرح فروش یکپارچه ، 6 هزار دستگاه از این نوع خودرو به متقاضیان تحویل داده می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید