ساحل تری ترانگ پوکت (تایلند) - دور زمین

ساحل تری ترانگ پوکت (تایلند)

ساحل تری ترانگ (Tri Trang Beach)، ساحلی آرام و خلوت و مکانی ایده‌آل برای آن دسته از مسافران تور تایلند است که عاشق آفتاب گرفتن هستند. این ساحل 500 متری، رو به شمال دارد و در داخل دماغه‌ای در جنوب پاتونگ قرار گرفته است. ساحل تری ترانگ به شکل مناسبی به محبوب‌ترین منطقه جزیره در بین مسافران تور پوکت یعنی پاتونگ نزدیک است و در عین حال آنقدر دور است که مامنی پر از آرامش برای آنها فراهم کند. این ساحل مخصوصا در بین مسافران هتل Phuket Marriott Resort & Spa فوق‌العاده محبوب است، چرا که برای آن‌ها این ساحل نزدیکترین ساحل بزرگ در دسترسشان است.

ساحل تری ترانگ پوکت (تایلند)

بر خلاف دیگر مکان‌های مناسب برای آفتاب گرفتن در پوکت، ساحل تری ترانگ حس و حال فضایی بسیار باز را دارد، به این خاطر که در اطراف ساحل هیچ درختی برای ایجاد سایه وجود ندارد و در نتیجه این مکان برای کسانی که در تور تایلند به دنبال آفتاب گرفتن هستند بهترین گزینه است. در حالی که شما می‌توانید در سایه‌ی کنار رستوران یا در بخش انتهایی ساحل استراحت کنید، بیشتر ساحل در معرض نور مستقیم آفتاب قرار دارد.

در ساحل شما می‌توانید با 400 بات برای یک ساعت، ماساژ ساحلی بگیرید. پدیکور 300 بات هزینه دارد. ماساژ پا و ماساژ با روغن 400 بات و بافت مو نیز 1500 بات هزینه دارند. در این ساحل در تور تایلند شما می‌توانید با 1500 بات برای هر ساعت، جت اسکی کرایه کنید. چترسواری با قایق نیز 1200 بات هزینه دارد. اجاره تجهیزات غواصی سطحی 300 بات برای هر ساعت و کایاک سواری در دریا برای گشتن محیط اطراف 400 بات هزینه خواهد داشت. آب‌های ساحل تری ترانگ عمیق نیستند و پر از صخره‌اند، در نتیجه شنا در اینجا در زمان جزر مشکل است. بهترین مکان برای شنا، بخش انتهایی ساحل نزدیک به پاتونگ است. در هر دو بخش انتهایی ساحل در رستوران Windsurf و هتل Tri Trang Beach Resort سرویس بهداشتی وجود دارد.

رستوران Windsurf مکانی فوق‌العاده جذاب و رو به دریا است. این رستوران غذاهای ساده تایلندی و اروپایی را به مسافران تور تایلند ارائه می‌دهد و دکور داخلی چوبی، ساده و با حس و حال روستایی دارد. شما می‌توانید تجهیزات غواصی سطحی را در اینجا هم کرایه کنید. در بخش انتهایی ساحل نیز یک رستوران دیگر وجود دارد که غذاهای تایلندی و بین‌المللی ارائه می‌دهد.

هیچ هتلی در ساحل قرار ندارد ولی برای بودن در نزدیکترین مکان به این ساحل، سه گزینه در اختیار دارید: هتل Phuket Marriott Resort & Spa، هتل Tri Trang Beach Resort و هتل بسیار مجلل Baan Yin Dee Boutique Resort. نزدیک‌ترین به پاتونگ، هتل همیشه محبوب Amari Phuket در بین مسافران تور تایلند است.

با وجود نزدیک بودن به پاتونگ، کسی در شهر نمی‌داند که ساحل تری ترانگ در کجا قرار دارد. برای رفتن به این ساحل در تور پوکت، در امتداد آخرین بخش از جاده ساحلی پاتونگ، به سمت جنوب حرکت کرده و در محل هتل Amari Phuket به سمت چپ بپیچید. از هتل Baan Yin Dee عبور کنید، سپس جاده‌ای را در پیش بگیرید که شما را به هتل ساحل تری ترانگ می‌رساند.

انتشار: 18 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 23 آبان 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 185

به "ساحل تری ترانگ پوکت (تایلند)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساحل تری ترانگ پوکت (تایلند)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید