مرکز علم برای آموزش بانکوک (تایلند) - دور زمین

مرکز علم برای آموزش بانکوک (تایلند)

Science Centre for Education در سوخومویت، یک موزه تعاملی و افلاک‌نما است که دارای فعالیت‌ها، نمایشگاه‌ها، مدل‌ها، ارائه‌های مالتی‌مدیا و اجسام واقعی است. این موزه طراحی شده تا به جوانان، عموم مردم و مسافران تور تایلند در مورد علم و ستاره‎شناسی اطلاعات دهد. در ساختمان‌های علم و تکنولوژی، دنیای زیر آب و دانش ورزشی، نمایشگاه‌های دائمی برقرار است. این نمایشگاه‌ها شامل دنیای انرژی، فناوری روبوتیک و بدن انسان و ماقبل تاریخ است.

مرکز علم برای آموزش بانکوک (تایلند)

نمی‌توان آن را با بهترین موزه‌های علم در اروپا مقایسه کرد، اما همچنان در سطح خودش برای کسانی که همراه با خانواده به تور تایلند آمده‌اند و به دنبال یک فعالیت مفرح و پر از اطلاعات هستند جذاب است. به علاوه رفتن به این مرکز آسان است، چرا که درست در کنار ایستگاه Ekkamai قطار هوایی قرار دارد. هزینه ورودی 30 بات برای بزرگسالان و 20 بات برای بچه‌ها است. به یاد داشته باشید که تابلوهای راهنمای کمی وجود دارند بنابراین پیدا کردن ساختمان‌ها کمی مشکل خواهد بود.

بسیاری از نمایشگاه‌ها، ارائه‌های مدیای مدرن دارند و بعضی آزمایش و تجربه هم دارند. قسمت‌های جذاب این موزه، کشتی دزدان دریایی و دنیای حشرات هستند که بچه‌های کوچک آنها را خیلی دوست دارند. افلاک‌نما احتمالا جذاب‌ترین بخش موزه برای مسافران تور تایلند خواهد بود. این افلاک‌نما در سال 1964 افتتاح شده و قدیمی‌ترین نمونه در تایلند است. نمایش به زبان انگلیسی هر سه‌شنبه ساعت 10 برگزار می‌شود و برای بچه‌ها 30 بات و برای بزرگسالان 50 بات هزینه دارد.

انتشار: 15 آبان 1400 بروزرسانی: 15 آبان 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 566

به "مرکز علم برای آموزش بانکوک (تایلند)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرکز علم برای آموزش بانکوک (تایلند)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید