خیاطی RK Fashions پوکت (تایلند) - دور زمین

خیاطی RK Fashions پوکت (تایلند)

خیاطی RK Fashions یک خیاطی رده بالا در پاتونگ، محبوب‌ترین منطقه تفریحی در جزیره پوکت، است. با این که این فروشگاه در سال 1994 باز شده است، اما صاحب فروشگاه از اواخر دهه 80 در صنعت خیاطی فعالیت می‌کرده است. علاوه بر ارائه گستره متنوعی از لباس‌های دست‌دوز با قیمت‌های رقابتی به مسافران تور تایلند، آن چیزی که RK Fashions را از بقیه جدا می‌کند دغدغه آن برای حمایت از جامعه محلی است. این فروشگاه از چندین سازمان خیریه حمایت می‌کند و با هر خرید مشتریان، مبلغی به آنها اهدا می‌شود. به این صورت شما می‌توانید علاوه بر تهیه لباس‌های عالی در تور پوکت، به جامعه محلی هم کمک کنید. با این که پیدا کردن این فروشگاه بسیار راحت است، با این حال می‌توانید تماس بگیرید و درخواست انتقال رایگان به فروشگاه را دهید.

خیاطی RK Fashions پوکت (تایلند)

تیم خیاط‌های RK Fashions به شش زبان مختلف صحبت می‌کنند در نتیجه در اینجا مشکل زبانی نخواهید داشت. گستره متنوعی از پارچه‌ها با رنگ‌های مختلف در این فروشگاه موجود هستند. یکی از کارکنان مجموعه اندازه شما را می‌گیرد و در مورد نیازمندی‌هایتان با شما صحبت می‌کند و بعد از آن سفارشتان را به تیم دوخت می‌فرستد. آقایان می‌توانند کت و شلوار، کت یا شلوارهای جداگانه، پیراهن و جلیقه سفارش دهند. خانم‌ها هم می‌توانند کت و شلوار یا کت‌دامن، کت تک، لباس‌های مجلسی کوتاه با بلند در طرح‌های متعدد، بلوز و لباس یکسره سفارش دهند. لباس‌های رسمی، معمولی و لباس عروسی، همه نوع لباس را می‌توانید در این جا سفارش دهید. نیازی نیست نگران بچه‌ها باشید چرا که در این جا برای آن‌ها هم می‌توانید سفارش دوخت لباس دهید.

قیمت‌ها بر اساس نوع لباس، پارچه و سبک کار متفاوت است. به عنوان راهنمایی می‌توانید انتظار داشته باشید که یک کت و شلوار حدود 5000 بات برایتان هزینه داشته باشد اما این قیمت می‌تواند بر اساس کیفیت پارچه و کارهای سفارشی مورد درخواست شما افزایش پیدا کند. شاید نیاز باشد چند بار برای اندازه‌گیری‌های نهایی به فروشگاه بروید. مطمئن شوید که در تور پوکت خود چند روز بین سفارش دادن تا ترک شهر زمان دارید. شما می‌توانید ترتیبی دهید که لباس‌هایتان به هتلتان تحویل داده شوند یا به آدرس شما در کشور خودتان پست شوند.

وبسایت
www.rkfashions.com
انتشار: 15 آبان 1400 بروزرسانی: 16 آبان 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 601

به "خیاطی RK Fashions پوکت (تایلند)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خیاطی RK Fashions پوکت (تایلند)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید