ساحل فرا نانگ رایلی کرابی (تایلند) - دور زمین

ساحل فرا نانگ رایلی کرابی (تایلند)

ساحل فرا نانگ (Phra Nang Beach) جنوبی‌ترین خط ساحلی شنی در خلیج رایلی است. این ساحل 450 متری، در فصل پرگردشگر خیلی شلوغ‌تر و در بین مسافران تور تایلند خیلی محبوب‌تر از ساحل رایلی غربی است. در تور کرابی می‌توانید با یک سفر تقریبا 20 دقیقه‌ای با قایق دم‌بلند از آونانگ یا اگر در شبه جزیره رایلی هستید با یک پیاده‌روی حدودا 10 دقیقه‌ای از ساحل شرقی رایلی به این مکان بیایید.

ساحل فرا نانگ رایلی کرابی (تایلند)

با وجود شن‌های نرم، آب‌های کم عمق و شفاف (مناسب برای شنا کردن)، دو جزیره کوچک (کو رانگ نوک و نای)، صخره‌های مرجانی و غارها، ساحل فرا نانگ تمام نیازمندی‌ها برای گذراندن یک تعطیلات فراموش‌نشدنی در تور تایلند را در خود دارد. تمام این‌ها در جلوی صخره‌های آهکی زیبایی قرار گرفته‌اند که یک سایه طبیعی از گرمای خورشید بعدازظهری ایجاد کرده و به صخره‌نوردان یکی از شگفت‌انگیزترین موقعیت‌ها برای انجام این ورزش هیجان‌انگیز در تور کرابی را ارائه می‌دهند.

در پایین این صخره‌های آهکی غار شاهزاده قرار گرفته است. این غار به یک الهه باروری باستانی اختصاص داده شده و شامل اشیای عجیب و غریب و اعاناتی است که مردم محلی در آرزوی به دست آوردن قدرت و ثروت به آن تقدیم کرده‌اند. در نگاه مسافران خارجی تور تایلند، مکان عجیبی است اما ماهیگیران محلی همچنان پیشکش‌های خود را در اینجا قرار می‌دهند، حتی با این که این روزها بیشتر به یک مکان توریستی تبدیل شده است. غار دوم این مجموعه نیز برای دعا و ارائه پیشکش‌ها استفاده می‌شود و حاوی همان چیزهایی است که در غار اول وجود دارد. افراد ماجراجوتر همچنین می‌توانند یک غار در انتهای غربی ساحل پیدا کنند که تنها با کمک طناب قابل دسترس است، اما پیاده‌روی آنچنان چالش‌برانگیزی نیست و پاداشش منظره‌ی اعجاب‌آور دریای آندامان و جزیره‌های اطراف ساحل است.

فرا نانگ ساحلی عالی برای وقت‌گذارنی است. درست کمی دور از ساحل، دو جزیره خیلی کوچک وجود دارند که در زمان جزر می‌توانید در امتداد یک مسیر شنی پیاده‌روی کرده و به آنجا برسید و در اطراف جزیره غواصی سطحی کنید. تنها یک گزینه اقامتی در ساحل فرا نانگ وجود دارد و آن هتل لوکس Rayavadee است که بخش بزرگی از ساحل را اشغال کرده است. در زمان ناهار قایق‌های دم‌بلندی که به یک آشپزخانه شناور تبدیل شده‌اند در امتداد ساحل توقف می‌کنند و به مسافران تور تایلند گستره متنوعی از غذاهای محلی و بین‌المللی و همچنین نوشیدنی‌های تازه را ارائه می‌دهند.

برای رفتن به ساحل فرا نانگ در تور کرابی از ساحل آونانگ یک بلیت قایق دم‌بلند (100 بات) در باجه‌هایی که در جاده ساحلی و نزدیک به بخش انتهایی جنوبی قرار دارند تهیه کنید. شما همچنین می‌توانید در تورهای یک یا نیم‌روزه جزیره‌گردی با قایق تندور شرکت کنید.

انتشار: 18 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 18 آبان 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 198

به "ساحل فرا نانگ رایلی کرابی (تایلند)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساحل فرا نانگ رایلی کرابی (تایلند)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید