بازار شبانه پاتایا (تایلند) - دور زمین

بازار شبانه پاتایا (تایلند)

بازار شبانه پاتایا (Pattaya Night Bazaar) یک نمونه بازسازی شده از بازارهای خیابانی تایلند در محیطی راحت، سرپوشیده و دارای تهویه مطبوع است. این بازار توریست‌های تور پاتایا را هدف قرار داده و مکانی خوب برای خرید سوغات‌ها و لباس‌های ارزان قیمت بدون گذراندن تست استقامت در دیگر بازارهای عادی پاتایا است. در حالی که بسیاری از بازارهای روباز شهر در گرمای روز فوق‌العاده تحمل‌ناپذیر می‌شوند (مخصوصا آنهایی که راهروهای باریک بین غرفه‌ها دارند)، بازدید از بازار شبانه پاتایا در تور تایلند به شما فرصت می‌دهد یک خرید حسابی کنید و از گرمای روز نیز فرار کنید. تمام غرفه‌ها در مجموعه‌ای از پیش ساخته شده قرار گرفته‌اند و مسیرهای پهن در بینشان دارند. کل محوطه به خوبی نورپردازی شده و تهویه مناسب دارد، در نتیجه یک تجربه دلپذیر خرید به وجود می‌آورد.

بازار شبانه پاتایا (تایلند)

کالاهایی که می‌توانید در تور پاتایا در اینجا خریداری کنید شامل تیشرت، کلاه گیس، شلوارک، جین، کیف، چمدان، عینک آفتابی، صابون‌های عطری و دیگر مواد خوشبوی مخصوص استحمام، کلاه، روسری، کفش و گستره وسیعی از خرده‌ریزهای سوغاتی هستند. در این جا همچنین شما بیشتر از هر جای دیگری در شهر دسترسی به خیاطی‌ها دارید. جدا از سازه‌اش، بازار شبانه پاتایا از دیگر جنبه‌ها مانند بازارهای محلی تایلند است. قیمت‌ها فوق‌العاده پایین هستند و اگر چانه بزنید پایین‌تر هم می‌آید. کیفیت کالاهایی که در این بازار فروخته می‌شوند از به‌شکل‌غافل‌گیرکننده‌ای خوب تا قلابی‌های به دردنخور را شامل می‌شوند. تنها تفاوت عمده بازار شبانه پاتایا با دیگر بازارهای شهر نبود فروشندگان خیابانی غذا است.

با این که نشان درخشان این ساختمان آشیانه‌مانند، در جاده دوم پاتایا به وضوح می‌گوید که این مکان یک جاذبه شبانه است با این حال در حقیقت بازار برای تمام روز باز است. بسیاری از مسافران تور تایلند این بازار را با نام "ساخته شده در تایلند" می‌شناسند؛ با نگاه به کالاهایی که در آن فروخته می‌شوند راحت می‌توان فهمید که این عبارت کاملا ناصحیح است. بازار شبانه پاتایا درست کمی آن طرف‌تر از سنترال فستیوال پاتایا قرار گرفته است. اگر در تور پاتایا ماشین دارید در این جایی فضایی برای پارک کردن اتومبیل هم در اختیار دارید. فضایی محدود در جلوی مجتمع برای پارک موتور وجود دارد اما بزرگتر از آن را نمی‌توان جا داد.

وبسایت
pattayanightbazaar.com
انتشار: 15 آبان 1400 بروزرسانی: 16 آبان 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 582

به "بازار شبانه پاتایا (تایلند)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازار شبانه پاتایا (تایلند)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید