نودل فروشی نوآ کو بانکوک (تایلند) - دور زمین

نودل فروشی نوآ کو بانکوک (تایلند)

چه کسی فکر می‌کرد بتوان در تور تایلند بهترین سوپ نودل بانکوک را نزدیک به پله برقی بزرگترین و لوکس‌ترین مال خرید شهر پیدا کرد. البته که سوپ نودل به شکل‌های مختلفی وجود دارد و هر کسی نظر و ترجیح خودش را دارد: این که چه مزه‌ای باید بدهد، چگونه باید تهیه شود و این که چه مقدار قیمت باید داشته باشد. ولی با در نظر گرفتن همه این‌ها رستوران Nuer Koo یکی از بهترین‌های شهر است.

نودل فروشی نوآ کو بانکوک (تایلند)

رستوران Nuer Koo یکی از ساده‌ترین غذاهای آسیایی را گرفته و آن را به غذایی لوکس تبدیل کرده است. این رستوران در طبقه چهارم مال خرید Siam Paragon قرار گرفته است. Nuer Koo حتی یک رستوران واقعی هم نیست، چرا که شما در حقیقت وارد جایی نمی‌شوید. Nuer Koo مفهوم غذای خیابانی را به فضای سربسته آورده است. رستوران کوچک است و شاید به راحتی از کنارش عبور کنید اما همیشه شلوغ است و وقتی همه بفهمند چه نودل‌های خوشمزه‌ای سرو می‌کند احتمالا شلوغ‌تر هم می‌شود. بنابراین انتظار صبر کردن برای ناهار یا شامتان را داشته باشید.

انتظار پرداخت قیمت‌های پایین به اندازه غذاهای خیابانی را نداشته باشید؛ چرا که شما همچنان در Siam Paragon (احتمالا مجلل‌ترین و باشکوه‌ترین مال خرید در کل تایلند) هستید. قیمت‌ها از یک "مقدار گران" تا "خیلی خیلی گران" متغیرند. البته نیاز نیست در تور تایلند شما بالاترین قیمت را انتخاب کنید تا از کاسه‌ی سوپتان نهایت لذت را ببرید. سوپ سنتی نودل 80 بات قیمت دارد اما بخش مفرحش وقتی است که به گوشت‌های گاو درجه یک برسید. شما می‌توانید از میان گوشت‌های مختلف انتخاب داشته باشید: گوشت کتف (235 بات)، گوش پهلو (350 بات)، گوشت دنده (450 بات)، گوشت‌های وارداتی استرالیایی (550 بات) یا گوشت گاو وارداتی ژاپنی (550 بات). بعد از آن می‌توانید نوع نودل خودتان را از میان نودل نازک برنج، نودل پهن و نودل باریک (25 بات) انتخاب کنید.

موفقیت Nuer Koo تنها به خاطر کیفیت بالای گوشت‌هایش نیست، بلکه از سوپ غلیظ رستوران هم ناشی می‌شود. بیشتر رستوران‌ها نودل را در سوپی بسیار شفاف و گاهی وقت‌ها بی‌مزه ارائه می‌دهند، اما در این رستوران سوپ به روشی متفاوت و در مدت زمانی طولانی آماده می‌شود و در نتیجه مزه سوپ غنی‌تر است و در عین حال بافت و رنگ سبک‌تری دارد. ما از صاحب رستوران پرسیدیم که راز این سوپ چیست، او گفت که رازی در کار نیست و همراه با لبخندی که چیز دیگر می‌گفت.

انتشار: 16 مرداد 1399 بروزرسانی: 19 آبان 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 49

به "نودل فروشی نوآ کو بانکوک (تایلند)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نودل فروشی نوآ کو بانکوک (تایلند)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید