مینی سیام پاتایا (تایلند) - دور زمین

مینی سیام پاتایا (تایلند)

مینی سیام پاتایا (Mini Siam) شما را نه در 80 روز، بلکه در حدود 80 دقیقه در تور تایلند دور دنیا می‌گرداند، البته اگر سریع باشید. این پارک در پشت استادیوم بوکس پاتایا قرار دارد و نزدیک به 100 مدل از مکان‌های معروف در سراسر جهان را در خود جای داده است. در این جا در تور پاتایا می‌توانید معبد بودای زمردین و مجسمه آزادی را در کنار هم ببینید. تمام آنها در مقیاس 1 به 25 ساخته شده‌اند. این جا مکانی عالی برای بازی کردن نقش گالیور است.

مینی سیام پاتایا (تایلند)

مینی سیام در سال 1985 به عنوان بخشی از یک پروژه تحقیقاتی ساخته شد. محوطه 46 هزار متر مربعی این مجموعه به دو بخش کاملا متفاوت تقسیم شده است: مینی سیام و مینی اروپا (که در واقع بقیه دنیا است). این دو بخش به وسیله یک رودخانه مارپیچ که می‌توانید از روی آن عبور کنید از هم جدا شده‌اند.

با قدم گذاشتن در مجموعه مینی سیام، می‌توانید در تور پاتایا دنیای شرق و غرب را در یک نگاه ببینید. مناره صنعتی برج ایفل و سازه یک تکه و کنده‌کاری‌شده طاق پیروزی در تضاد کامل با سقف آبی معبد بهشت پکن و گنبدهای رنگارنگ کلیسای سنت پترزبورگ قرار گرفته‌اند. در این جا شما در تور تایلند می‌توانید خانه اپرای سیدنی و مرلاین سنگاپور تا پل برج لندن و مجسمه آزادی نیویورک را ببینید.

از نهر باریکی که دو منطقه را جدا می‌کند عبور کنید و وارد تایلند شوید. در این جا سفری در تاریخ این کشور خواهید داشت و بناهایی از دوران ماقبل تمدن تا پادشاهی‌های لانا، سوخوتای و آیوتایا را می‌بینید. مهم‌ترین سازه‌های این بخش، معبد بودای زمردین، ساختمان Ananta Samakhom، پل روی رودخانه کوای و معبد Wat Maha That تا سازه‌های مدرنی مانند پل معلق رامای نهم و ایستگاه راه‌آهن بانکوک را شامل می‌شوند.

مبلغ ورودی به مینی سیام پاتایا برای مسافران تور تایلند 250 بات برای بزرگسالان و 120 بات برای بچه‌ها است. تایلندی‌ها و مهاجرانی که اجازه کار یا گواهینامه رانندگی دارند می‌توانند با قیمت پایین‌تری وارد شوند.

وبسایت
www.minisiam.com
انتشار: 18 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 22 آبان 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 147

به "مینی سیام پاتایا (تایلند)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مینی سیام پاتایا (تایلند)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید