مرکز خرید خانه علف لیمو پوکت (تایلند) - دور زمین

مرکز خرید خانه علف لیمو پوکت (تایلند)

برای این که یکی از غیرمعمول‌ترین و البته دلپذیرترین تجربه‌های خرید در تور پوکت را داشته باشید به خانه علف لیمو (Lemongrass House) در نزدیکی هتل Cherng'Lay Villas بروید. همانطور که در جاده پیش می‌روید به دنبال یک ساختمان درست شده از کانتینرهای حمل بار باشید که با رنگی روشن رنگ شدند و یک تابلوی بزرگ Lemongrass House که در نمای جلویی نصب شده است.

مرکز خرید خانه علف لیمو پوکت (تایلند)

این کانتینرها به فروشگاهی خنک و پر از رایحه تبدیل شده‌اند که انبوهی از عطرهای دست‌ساز، صابون، ژل‌های بعد از آفتاب گرفتن، لایه‌بردار پوست، شمع، افشانه‌های خوشبو کننده اتاق، روغن‌های خوشبو، روغن‌های برطرف کننده نشانه‌های کشیده شدن پوست، چای‌های ارگانیک، پودر بچه و گستره متنوعی از دیگر محصولات دست‌ساز را به مسافران تور تایلند ارائه می‌دهد.

صاحب این مجموعه، Bobby Duchowny، حدود 15 سال پیش محصولاتش را در ابربازار چاتوچاک بانکوک امتحان کرد و چند سال بعد این ایده را به پوکت آورد. در حال حاضر Lemongrass House هجده شعبه دارد. شعبه دیگر آن در پوکت، در سورین قرار گرفته است. Lemongrass تنها محصولات تازه را می‌فروشد و تضمین می‌کند که از زمان تولید این محصولات بیشتر از سه ماه نگذشته است. این مجموعه با کشاورزان سراسر کشور کار می‌کند و 45 ماشین تقطیر دارد.

محصولات این مجموعه به صورت عمده به هتل‌ها و اسپاها فرستاده می‌شوند و محبوب‌ترین محصولات در بین مسافران تور تایلند روغن‌های خوشبو و افشانه‌های ضد پشه طبیعی هستند. مشتریان می‌توانند رایحه‌های مورد نظر خودشان را هم سفارش دهند تا به طور اختصاصی برای آنها ساخته شود. یک هتل حتی یک اسپری با رایحه گوشت سفارش داد تا مسافران خودش را به سمت بوفه هتل جلب کند اما این که این فروشگاه چطور توانسته این کار را انجام دهد ذهن را به فکر وا می‌دارد، چرا که در محصولات Lemongrass هیچگونه ماده حیوانی استفاده نمی‌شود و تمامشان به علاوه بسته‌بندی‌شان طبیعی هستند.

فروشگاه Lemongrass نه تنها یک ضیافت کامل برای حس بویایی شما است، بلکه هزاران بطری روغن و عطر که روی دیوارها و قفسه‌ها چیده شده‌اند یک تصویر چشم‌نواز هم خلق کرده‌اند. نتیجه وجود این همه رایحه طبیعی و ارگانیک به طور همزمان در هوا، تجربه‌ای است که حس بویاییتان تا مدت‌ها بعد از تور پوکت آن را فراموش نمی‌کند. ان فروشگاه مکانی عالی برای خرید سوغات یا هدیه برای عزیزانتان و حتی آن دسته از دوستان نه چندان خوشبو است.

انتشار: 15 آبان 1400 بروزرسانی: 16 آبان 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 608

به "مرکز خرید خانه علف لیمو پوکت (تایلند)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرکز خرید خانه علف لیمو پوکت (تایلند)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید