شهربازی کیدزونا بانکوک (تایلند) - دور زمین

شهربازی کیدزونا بانکوک (تایلند)

هم بچه‌ها و هم بزرگسالان، در تور تایلند عاشق Kidzooona در طبقه پنجم مرکز خرید Gateway Ekamai خواهند شد. چه یک روز گرم یا یک روز بارانی در بانکوک باشد، این جا جایی عالی برای بچه‌های کوچک است تا با وسایل بادی و ماشین‌های اسباب‌بازی کلی تفریح کنند. قیمت ورودی برای بچه‌ها از 180 بات شروع می‌شود و ورودی بزرگترها نیز 90 بات است. این ورودی به شما اجازه استفاده کامل از کل محوطه در تمام روز را می‌دهد. بچه‌های بزرگتر از 12 سال اجازه ورود به محوطه را ندارند اما اگر همراهتان نوجوان‌ها هم هستند چند دستگاه بازی کامپیوتری در ورودی Molly Fantasy وجود دارد؛ که آنها را برای مدتی سرگرم نگه می‌دارد. آنها همچنین می‌توانند مجتمع خرید که حال و هوای ژاپنی دارد را بگردند.

شهربازی کیدزونا بانکوک (تایلند)

مرکز خرید Gateway Ekamai در طبقه دومش دسترسی مستقیم به ایستگاه Ekkamai در خط قطار هوایی دارد، در نتیجه دسترسی به Kidzooona و Molly Fantasy در تور بانکوک فوق‌العاده ساده است. کارکنان کیدزونا فوق‌العاده صمیمی هستند ولی بعضی از آن‌ها مهارت کمی در زبان انگلیسی دارند. با این که شما نمی‌توانید بچه‌ها را به حال خود رها کنید اما کارکنان مشتاق Kidzooona آماده‌اند که بچه‌ها را همراهی کنند. همه باید جوراب داشته باشند تا بتوانند وارد محوطه شوند، بنابراین آماده بیایید. کمدهای قفلدار برای قرار دادن کفش‌ها و وسایل با ارزشتان وجود دارد. این مرکز بازی، تمیز، روشن و پر از وسایل جذاب است و برای بچه‌های پر انرژی و مشتاق عالی است.

در این جا بچه‌ها می‌توانند روی قلعه فنری بالا و پایین بپرند، سوار یک همستر بزرگ بادی شوند، داخل استخر توپ برود یا از روی یک سرسره مارپیچ سر بخورند. در این بخش بیشتر کف زمین با تشک‌های فنری باشگاه‌ها پوشیده شده تا بچه‌ها زخمی نشوند. در قسمت انتهایی این بخش دو سرسره بادی بزرگ وجود دارد. اگر بچه‌ها بعد از این جا هنوز انرژی داشتند می‌توانید در بخش ماشین‌ها، آنها را سوار دوچرخه و ماشین اسباب‌بازی کنید. یک تراکتور و یک تریلر هم وجود دارد. برای بچه‌های خیلی کوچک هم سرسره کوچک و استخر توپ کوچک وجود دارد. در این جا کلی بلوک و آجر اسباب‌بازی وجود دارد که بچه‌ها می‌توانند با آن برج و ساختمان بسازند.

تمام بچه‌ها از شهر کاغذی لذت خواهند برد؛ جایی که آن‌ها شغل‌های مختلف را تجربه می‌کنند. یک ماشین آتش‌نشانی کنار برج بیگ بن قرار دارد. فروشگاه بستنی، پیتزا و سوشی هم وجود دارد. بچه‌ها می‌توانند در اداره پست نامه بفرستند یا نخاله‌های ساختمانی را جابه‌جا کنند. کیدزونا مکانی عالی برای یک تفریح نیم روزه در تور تایلند برای بچه‌های 2 تا 10 ساله است. تعداد زیادی فعالیت تفریحی در محیطی تمیز، امن و دوستانه در دسترستان است.

انتشار: 18 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 19 آبان 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 157

به "شهربازی کیدزونا بانکوک (تایلند)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهربازی کیدزونا بانکوک (تایلند)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید