هتل آماری ووگ کرابی (تایلند) - دور زمین

هتل آماری ووگ کرابی (تایلند)

هتل آماری ووگ کرابی (Amari Vogue Krabi) یک هتل 4.5 ستاره با 57 اتاق است و یک مکان اختصاصی در ساحل شگفت‌انگیز Tubkaek تایلند دارد. ویلاها و اتاق‌های لوکس هتل با المان‌های محلی و چوب‌های طبیعی زیبا تزئین شده‌اند و سرویس‌های بهداشتی بسیار بزرگ و بالکن‌های اختصاصی دارند. بعضی از ویلاها حتی استخرهای کوچک و وان‌های آبگرم هم دارند. با این که هتل آماری ووگ کرابی کمی دورافتاده است و حدود 10 دقیقه از نزدیک‌ترین دهکده فاصله دارد اما تمام امکانات لازم برای یک تعطیلات آرامش‌بخش در تور تایلند به خصوص برای زوج‌ها را در خود دارد. این هتل یک اسپا با خدمات کامل، استخر شنا، رستوران ساحلی دلپذیر و منظره‌های جزیره هونگ را به مهمانان ارائه می‌دهد.

هتل آماری ووگ کرابی (تایلند)

مخاطبان اصلی هتل آماری ووگ کرابی اکثرا زوج‌ها و خانواده‌هایی هستند که در تور کرابی به دنبال گذراندن یک تعطیلات آرامش‌بخش نزدیک به ساحلند. هتل آماری ووگ کرابی نسبت به هتل‌های همسایه‌اش کوچکتر است، اما اتمسفر گرم و مهمان‌نوازانه آن مقدار زیادی حال و هوای سنتی تایلندی دارد. هتل با تعداد زیادی درختان نخل و گیاهان سرسبز گرمسیری پر شده است. چندین پله، مسافران تور تایلند را به ساحل اختصاصی هتل می‌رساند. شن‌های سفید و جزایر هونگ در آن سوی آب‌ها منتظر مسافران هستند. رستوران بلینی، رستوران ایتالیایی فضای باز هتل است که در کنار ساحل قرار گرفته و محیطی زیبا و دلپذیر با منظره‌های عالی از دریا دارد.

موقعیت مکانی هتل آماری ووگ کرابی

هتل آماری ووگ کرابی در یک جاده محلی باریک بین تپه‌های پر شده با گیاهان گرمسیری و ساحل Tubkaek قرار گرفته و به نحوی دورافتاده است. اگر خودتان با ماشین به سمت هتل بروید، پیدا کردنش برایتان سخت خواهد بود. شهر کرابی در حدود 30 دقیقه سواری و آونانگ حدود 20 دقیقه با ماشین یا شاتل از هتل فاصله دارند. چند هتل دیگر در کنار ساحل قرار دارند؛ یکی از آنها ریتز کارلتون است که در جنوب آماری قرار گرفته و با پای پیاده به سمت ساحل 10 دقیقه از هتل فاصله دارد. هیچ ساختمان تجاری در اطراف هتل وجود ندارد و نزدیک‌ترین دهکده دارای مغازه و رستوران به اندازه یک سواری 10 دقیقه‌ای از هتل فاصله دارد. فرودگاه کرابی در حدود 40 دقیقه و فرودگاه پوکت در حدود 2 ساعت از هتل فاصله دارند. جزایر هونگ و صخره‌های سنگ‌آهکی زیبایی که در پارک ملی خلیج فانگ نگا از آب بیرون آمده‌اند، درست آن سوی ساحل قرار گرفته‌اند. هتل می‌تواند ترتیب انتقال مسافران تور کرابی به پارک ملی را بدهد.

اتاق های هتل آماری ووگ کرابی

تمامی 57 اتاق هتل آماری ووگ کرابی بزرگ هستند (مساحتشان از 42 متر مربع شروع می‌شود) و در بالای تخت‌ها، کنده‌کاری‌های دست‌ساز یا نقاشی‌های اصیل تایلندی دارند. اتاق‌ها سقف‌های بلند چوبی، کفپوش سیقلی چوبی و کابینت‌ها و کمدهای لباس تمام چوبی دارند و فضایی لوکس خلق کرده‌اند. رنگ‌های قهوه‌ای و سفید در جای جای اتاق‌ها حسی گرم ایجاد کرده‌اند و همزمان رنگ‌های بنفش و قرمز محیط را از یکنواختی درآورده‌اند. تلویزیون‌های صفحه‌تخت با شبکه‌های ماهواره‌ای، مینی‌بار، گاوصندوق، دستگاه قهوه‌ساز و چای‌ساز و همچنین بشقاب میوه برای خوشامدگویی به مسافران تور کرابی در اتاق‌ها مهیا شده‌اند. تمام اتاق‌ها یک بالکن باریک با نیمکت بالشت‌دار و میز کوچک دارند؛ برخی از آنها منظره حیاط هتل و تپه‌های اطراف و بقیه، مناظر خیره‌کننده دریا و جزایر هونگ در دوردست را به مسافران تور تایلند ارائه می‌دهند.

ویلاها به معنای واقعی کلمه لوکس و پر زرق و برق هستند. این ویلاها بخش نشیمن جداگانه دارای صندلی‌های حصیری زیبا و میز قهوه و همچنین چند سکو با نیمکت، میز و صندلی آفتاب گرفتن دارند. استخرهای اختصاصی ویلاها در میان یک محیط سرسبز پر از گیاهان گرمسیری قرار گرفته‌اند. تعدادی کمی از اتاق‌ها جکوزی‌های خصوصی دارند که در پاسیوهای بزرگی دارای میزها و صندلی‌های بالشت‌دار قرار گرفته‌اند. سرویس‌های بهداشتی در تمام اتاق‌ها بزرگ هستند و یک وان عمیق و دوش ایستاده جدا دارند. بعضی روشویی‌ها، دوتایی هستند و همگی شیرآلات مدرن و شیک دارند. وای‌فای رایگان در تمام اتاق‌ها برای استفاده مسافران تور کرابی فراهم شده است.

ویژگی ها و امکانات هتل آماری ووگ کرابی

هتل آماری ووگ کرابی یک هتل کوچک با دسترسی مستقیم به یک بخش اختصاصی از ساحل Tubkaek است. دو رستوران در هتل به مسافران تور تایلند خدمات ارائه می‌دهند. یک رستوران ایتالیایی در کنار ساحل قرار دارد. رستوران نیلوفر آبی فضایی رسمی‌تر دارد و غذاهای تایلندی و بین‌المللی ارائه می‌دهد. بوفه صبحانه در رستوران Lotus سرو می‌شود اما برای بسیاری از اتاق‌ها غیر رایگان است. استخر روباز هتل آماری ووگ کرابی با این که کوچک است اما مکانی خوب برای آب‌تنی و خنک شدن است. این استخر با تخت‌های استراحت و درختان نخل احاطه شده است؛ تخت‌هایی که همگی رو به اقیانوس قرار گرفته‌اند. اسپای باشکوه و با خدمات کامل Breeze، به مسافران تور کرابی ماساژ و درمان‌های زیبایی به علاوه استخرهای خصوصی و اتاق‌های بخار را ارائه می‌دهد. کلاس‌های آموزش آشپزی تایلندی، تورهای بازدید از جزایر هونگ و شاتل برای منطقه آونانگ همگی با پرداخت مبلغی در دسترس هستند. هتل همچنین می‌تواند ترتیب برنامه‌های مختلفی مانند غواصی سطحی و ورزش‌های مختلف آبی را بدهد. وای‌فای رایگان در تمام اتاق‌ها و در تمام هتل در دسترس است. خدمات لباسشویی و شاتل فرودگاه هم در دسترس هستند.

اقامت در هتل آماری ووگ کرابی

هتل آماری ووگ کرابی یک بخش اختصاصی در ساحل Tub Kaek دارد. اتاق‌های زیبای این هتل، کفپوشی چوبی، کارهای هنری سنتی شمال تایلند و همچنین اینترنت رایگان دارند. این اتاقها به صورت بسیار لوکسی مبله شده‌اند و تلویزیون‌های ماهواره‌ای، دستگاه پخش دی‌وی‌دی و مینی‌بار دارند. هتل آماری ووگ کرابی حدود 20 دقیقه رانندگی از ساحل آونانگ و حدود 30 دقیقه از شهر کرابی فاصله دارد. امکانات سلامتی هتل برای مسافران تور کرابی شامل مرکز بدنسازی و اسپا هستند. غذاهای بین‌المللی، تایلندی و ایتالیایی در دو رستوران هتل سرو می‌شوند. رستوران Bellini در کنار ساحل قرار گرفته و علاوه بر غذاهای ایتالیایی، غذاهای دریایی هم ارائه می‌دهد.

در هتل آماری ووگ کرابی می‌توانید از چترها و تخت‌های آفتاب گرفتن استفاده کنید و یک روز آرامش‌بخش را در ساحل در تور کرابی سپری کنید. می‌توانید در یکی از دو استخر روباز هتل آب‌تنی کنید یا یک بعدازظهر عالی را در اسپای با خدمات کامل هتل بگذرانید. 2 رستوران در این هتل وجود دارند و فضاهای عمومی اینترنت بی‌سیم رایگان دارند. این هتل لوکس همچنین یک استخر بچه‌ها، یک اتاق بخار و مرکز بدنسازی هم دارد. پارکینگ رایگان اما با ظرفیت محدود هم در هتل وجود دارد.

رستوران Lotus در هتل آماری ووگ کرابی رو به باغ قرار گرفته و تخصصش در غذاهای تایلندی است. رستوران ساحلی Bellini در زمان ناهار و شام، غذاهای ایتالیایی به مسافران تور تایلند ارائه می‌دهد. اگر آب و هوا اجازه بدهد مهمانان می‌توانند در محیط باز از غذایشان لذت ببرند. اسپای Breeze پنج اتاق درمانی شامل اتاق‌هایی برای زوج‌ها دارد. خدمات این اسپا به مسافران تور کرابی، شامل ماساژ پر فشار، ماساژ سنگ داغ، ماساژ سوئدی و ماساژ تایلندی هستند. انواع خدمات درمانی مانند آب‌درمانی هم در این اسپا ارائه می‌شوند. این اسپا به وان آبگرم و اتاق بخار هم مجهز است.

57 اتاق هتل آماری ووگ کرابی تهویه مطبوع، دستگاه پخش دی‌وی‌دی، مینی‌بار، بالکن و تلویزیون‌های ال‌ای‌دی با شبکه‌های ماهواره‌ای دارند. سرویس‌های بهداشتی، دوش و وان جداگانه، حوله، دمپایی و مواد شوینده دارند. مسافران تور تایلند می‌توانند در اتاق‌ها هم به اینترنت بی‌سیم دسترسی داشته باشند. دیگر امکانات اتاق‌های هتل آماری ووگ کرابی شامل میز، گاوصندوق، تلفن، بطری‌های آب نوشیدنی و سشوار هستند. نظافت به صورت روزانه انجام می‌شود. امکاناتی که می‌توانید آنها را درخواست کنید شامل اتو و میز اتو هستند.

وبسایت
amari.com/vogue
امکانات هتل
 1. 57 اتاق
 2. 9 ساختمان
 3. 2 رستوران
 4. ساخته شده در سال 2007
 5. کافه در کنار استخر
 6. صندلی استراحت در کنار ساحل
 7. حوله برای ساحل
 8. چتر برای ساحل
 9. صندلی آفتاب گرفتن در کنار استخر
 10. چتر برای استخر
 11. خشکشویی
 12. پیشخوان 24 ساعته
 13. محل نگهداری از چمدان
 14. صندوق امانات در محل پیشخوان
 15. خدمات اتومبیل
 16. اطلاعات تور و بلیت
 17. پیشخدمت
 18. فروشگاه هدیه
 19. آسانسور
امکانات اتاق
 1. بالکن اختصاصی
 2. مینی‌بار
 3. تلویزیون ال‌ای‌دی
 4. شبکه‌های ماهواره‌ای
 5. دستگاه پخش DVD
 6. یخچال
 7. کتری برقی
 8. دوش و وان جدا
 9. سشوار
 10. گاوصندوق
 11. حوله
 12. دمپایی
 13. مواد شوینده رایگان
 14. تلفن
 15. میز
 16. پرده‌های تاریک‌کننده
 17. تهویه مطبوع
 18. سرویس بهداشتی
 19. اتو و میز اتو به درخواست مهمان
امکانات ورزشی و تفریحی
 1. 2 استخر شنا
 2. استخر بچه‌ها
 3. اتاق بخار
 4. مرکز بدنسازی
انتشار: 29 آبان 1400 بروزرسانی: 29 آبان 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 422

به "هتل آماری ووگ کرابی (تایلند)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هتل آماری ووگ کرابی (تایلند)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید