پیتزا فروشی فرینه رم (ایتالیا) - دور زمین

پیتزا فروشی فرینه رم (ایتالیا)

بدترین پیتزاهای ایتالیا به احتمال زیاد همسطح بهترین پیتزاهای دیگر نقاط دنیا هستند. حال در پیتزا فروشی Farinè شما می‌توانید یکی از بهترین پیتزاها کشور را در تور ایتالیا امتحان کنید. سادگی در این پیتزا فروشیِ ارزان‌قیمت که توسط یک زوج اداره می‌شود موج می‌زند. هر دوی آنها در مدرسه ملی پیتزای ایتالیا آموزش دیده‌اند. در این رستوران خبری از تجملات، بشقاب و چنگال نیست، تنها کارکنان رستوران، همین زوج هستند. پیتزاهای این رستوران در رم به شکل شگفت‌آوری عالی هستند.

پیتزا فروشی فرینه رم (ایتالیا)

منوی کوچک پیتزا فروشی فرینه که تنها شامل 5 نوع پیتزای سبک رمی است، همه تشریفات را کنار گذاشته و اجازه می‌دهد غذا بقیه صحبت‌ها را انجام دهد. حرف زدن کاری نیست که مراجعان این رستوران بخواهند انجام دهند؛ آنها هر لحظه از بودن در این رستوران را صرف پر کردن دهانشان از خمیر نرم و پنیر خوشمزه و آبدار پیتزاهای رستوران می‌کنند. تک تک پیتزاهای این رستوران با عشق و خبرگی پخته می‌شوند. خمیر به مدت 72 ساعت رها می‌شود تا عمل بیاید و نتیجه خارق‌العاده است. جدا از سبک ساده و بی‌آلایش رستوران، قیمت‌های مقرون به صرفه و غذاهای اصیل، Farine را به یک رستوران محبوب هم بین مردم محلی و هم توریست‌های تور ایتالیا تبدیل کرده است.

انجام کارهایی ساده در تهیه خمیر پیتزاهای این رستوران آن را فوق‌العاده قابل هضم و خوشمزه می‌کند: آماده کردن خمیر با آب، آرد گندم و خمیر ترش و مقدار کمی مخمر. این ترکیب در یخچال گذاشته شده و به مدت 72 ساعت رها می‌شود تا به شکلی طبیعی عمل بیاید. پیتزاهای سنتی این رستوران در سه اندازه مختلف سرو می‌شوند: کوچک (100 گرم خمیر)، متوسط (230 گرم) و بزرگ (400 گرم). از دسرهای این رستوران می‌توان به بستنی، دسرهای یخ زده، پای، شیرینی کانولی، تیرامیسو و دیگر دسرهای فصلی اشاره کرد.

قیمت‌های پیتزاها بسته به اندازه آن‌ها متفاوت است؛ برای مثال قیمت پیتزای اندازه کوچک Margherita سه یورو است. متوسط آن 6 یورو و بزرگ آن 11 یورو قیمت دارند. قیمت پیتزا ناپولی (گوجه فرنگی، موزارلا و آنچووی) نیز به ترتیب 3.5 یورو، 6.5 و 12 یورو است.

وبسایت
farinelapizza.it
آدرس
ایتالیا، رم، منطقه San Lorenzo، شماره 6/8 خیابان Via degli Aurunci
تماس
064451162
انتشار: 18 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 18 اردیبهشت 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 22

به "پیتزا فروشی فرینه رم (ایتالیا)" امتیاز دهید

3 کاربر به "پیتزا فروشی فرینه رم (ایتالیا)" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیتزا فروشی فرینه رم (ایتالیا)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید